Znalezione wyniki: 85

Powrót

autor: kuicets
28 lut 2018, 08:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Katy Rybackie - jest BAJECZNIE. Kilkanaście kts, śniegu pod 10cm, i piękne sloneczko. Pompuje 12m :)
autor: kuicets
28 lut 2018, 17:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Taka sytuacja:

6148.jpeg
autor: kuicets
05 mar 2018, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Napięcie linek i start z powerzonu I tu jest pies pogrzebany. Nie ma wiatru -> nie ma okna wiatrowego -> nie ma powerzony. Powerzona wymouszona Twoim ruchem będzie centralnie w przeciwnym kierunku niż się poruszasz - w efekcie działając na Ciebie hamująco. Wiec jak będziesz biegł za plecy żeby podn...
autor: kuicets
09 mar 2018, 15:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Generalnie kwestia hartu ducha oraz grubości tkanki podskórnej :)

Ja cały rok styczen - styczen W temp od -3 do dużego plusa śmigam w 5/4 odpowiednio dobierając akcesoria (buty rękawiczki kaptur ciepła herbata zimna woda z zatoki pod pianke). Dramatu nie przeżyłem ani raz :)

Na wodę i się dowiesz :)
autor: kuicets
18 mar 2018, 23:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Krótki edit z dzisiejszych Hawajow w Brzeźnie :mrgreen:

phpBB [video]
autor: kuicets
19 mar 2018, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Thx :)

phpBB [video]
autor: kuicets
25 mar 2018, 06:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Live z Dragi (gdyby kogokolwiek interesowało) - wiatr chyba ujemny :)
autor: kuicets
08 kwie 2018, 06:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Panowie, bardzo bym prosil o jakies info, jak ktos juz bedzie na miejscu, gdzie I ile wieje, z gory dzieki, pozdro Live z Kuźnicy na wylocie w kierunku Jastarnii (na wysokości mewiej) - jestem od 30 minut i wyraznie przybiera na sile. Obecnie luźno na 17m lub 12+drzwi (90kg). Zero czopu - jest jak ...
autor: kuicets
15 kwie 2018, 21:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Z powerzony ofcorz :) Dziś warun na foila był kosmiczny, aż dziw ze sam tam bujalem (17+drzwi). Flat na całej zatoce... niecodzienny obraz :)

No ale popisówka przy Zatoce Sztuki i Molo odhaczona :) :)
autor: kuicets
02 maja 2018, 21:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

No niestety sama dobra wola i nastawienie nie wystarczy :) Pianka mokra, gnój w domu, kilometrów zero :D Szwagier ale lans chyba był? ???? Jeżeli nadymanie latawca wskoczenie w pianę i pokręcenie osemek w powietrzu na brzegu traktujesz jako lans, to tak - lans był sroooogi. Jeden turysta podszedł i...
autor: kuicets
13 maja 2018, 22:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy to koniec North Kiteboarding ?

Turbo_Sen pisze:Trochę siara na spocie plywac na sprzęcie firmy ktora zbankrutowała/zmieniła nazwę AKA Best kites


yyy chyba ma dobrze latać czy jednak prezencja na spocie najważniejsza? Jeżeli tak to nie zapominaj o boardshortach na piance!
autor: kuicets
28 cze 2018, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Cześć wszystkim . Pierwszy raz chciałbym popływać w sobotę na otwartym. Co do Miejsca zależy mi blisko Gdańska , Sopot plaża. Czy ktoś z was wybiera się w sobotę w te okolice i mógłby coś podpowiedzieć odnośnie miiejsca , wiem ze pływanie na otwartym przy tym kierunku nie należy do najłatwiejszych ...
autor: kuicets
28 cze 2018, 23:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jet Surf w Polsce, alternatywa na brak wiatru

Więc zobaczyć ile Co2 musi trafić do atmosfery, żeby ktoś mógł sobie popływać kajakiem przez 30 minut. krowy wincy wypierdzajo, a jak nie wieje, to sie złachać. można any where :) idąc tym tropem rozumowania, kutry rybackie po 10 min pracy silnika dają więcej zanieczyszczeń niż Jet Surf przez cały ...