Znalezione wyniki: 85

Powrót

autor: kuicets
20 lis 2019, 17:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

A propos, poniżej filmik z pływania na wywiewce w Rewie w styczniu 2019. 2 osoby, wiatr max 12-13kts. W każdej chwili z tylu głowy gotowość do pożegnania się z latakiem. W takich warunkach jest to po prostu całkiem realistyczna opcja (szczęśliwie nie trzeba bylo) https://youtu.be/rNvPoBbC0Ic
autor: kuicets
27 mar 2020, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel czasowe ograniczeni

Chyba BraCuru ma rację, żeby sfolgować - nagonka na nas nie jest teraz potrzebna, a przyjdą lepsze czasy.

Miejcie też na uwadze, że przy trudnych warunkach takich jak będą w niedziele, o kontuzję trochę łatwiej. A powiedzieć, że sytuacja na SOR jest teraz trudna to jak nic nie powiedzieć.
autor: kuicets
21 lip 2020, 09:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziecięce krótkie pianki neoprenowe, pytanie do forumowiczów.

SKŻ Sopot - bardzo dużo dzieciarni się tam przewija...
autor: kuicets
19 wrz 2020, 09:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Garmin + WOO 3.0

Uwaga uwaga. Wreszcie nareszcie WOO wspiera zegarki sportowe a nie tylko udające je smartwatche. Darmowa apka do ściągnięcia z Garmin Connect IQ: https://apps.garmin.com/en-US/apps/53d9c500-614e-4e3a-88b6-9f65bc6a144a Na razie bieda, pokazuje tylko wysokość skoku, prędkości, czas trwania sesji i god...
autor: kuicets
03 gru 2020, 20:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

O i dokładnie o to mi chodzi...link podany wyżej przez Marka widziałam ;) Test jeszcze przed świętami? Czy dopiero Mikołaj przynosi pic'a? Ciekawe czy robią jakąś 4rkę.. Hmm no też ciekawa sprawa, może coś nowego wypuszcza, lepszego, bardziej dokładnego. Nie wiem czy bardziej dokładnego, ale z pewn...
autor: kuicets
18 gru 2020, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zmierzch

kuicets pisze:
kfiecien pisze:A może przymrozi i śnieg spadnie i znowu będzie co robić :lol:


:pray: :pray: :pray:

Niech zamykają stoki wpiz*$% - damy radę hehehehehe



Yyyyyyyy, nie wiedziałem że nasz kochany Rząd wchodzi na kf...

Mati! Żartowałem!
autor: kuicets
05 sty 2021, 20:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Aha polecam rozmiar mniejszy niż się będzie wydawać. Opory znacznie mniejsze, katy na wiatr znacznie wieksze niż na wodzie i zaraz jak się rozpedzisz to wiatr pozorny wkracza do akcji...
autor: kuicets
01 kwie 2022, 20:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

kaczmimo pisze:Hej, ktoś jutro przed południem, 10-11 będzie w Jelitkowie? :thumb:


Rano Brzeźno, nie wiem jeszcze o której :)
autor: kuicets
11 kwie 2022, 22:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Puck? A kto tam pływa??? :lol: :lol:

Brzeźno albo Sobieszewo PLIIIIIZ!!!!!!

P.S. :thumbsup: :thumbsup: Szacun za robotę, jak Kuźnia czy Rewa zawsze pierwsze co to wiatrkadyny wchodzę!