Znalezione wyniki: 85

Powrót

autor: kuicets
23 wrz 2017, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Nowy slingshot idealny do rekordow:

s-l225.jpg
autor: kuicets
26 wrz 2017, 15:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Nie wiesz czy wykopał deskę 10 metrów do góry, tak samo jak Kuicets nie ma dowodu, że wystrzelił piq'a z procy.. O matko i córko, to już pożartować nie można? Każdemu dobrze zrobią trzy głębokie wdechy. A tak na deser, bo nie usiedzę :D: :D :D https://youtu.be/lCsqpr_eDOY Solidny megadownloop @ 2:1...
autor: kuicets
28 wrz 2017, 19:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Coś Ty się upadł na ten kamień :) Już tłumaczę o co cho z kamieniem i dlaczego ten (i inne tego typu) eksperymenty myślowe są świetne do udowadniania bądź obalania różnych tematów w życiu codziennym :) Kamień spada 3,5 sekundy powiadasz. A jakiej wielkości kamień, jaką parabolą w górę, pionowo w gó...
autor: kuicets
03 paź 2017, 12:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: pierwsze skoki

Okej dzieki Martin bede testowal a jeszcze jedno jak jade rozpedzony i cofam latawiec to mam odpuscic bar ? I dopiero go zaciagnac podczas wybicia? Po pierwszym zaciągnięciu z halsa, nie możesz całkowicie puścić, bo wtedy latawiec będzie bardzo wolno szedł i nie wyciągnie Cię. Musi być trochę zacią...
autor: kuicets
19 paź 2017, 13:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Kuicets - policzyłbyś "rzeczywisty" wiatr na latawcu dla powyższego? Czołem, nadworny teoretyk do usług. TT: Wiatr pozorny - 24,6 kts, Kąt na wiatr pozorny - 35 stopni Foil: Wiatr pozorny - 32,4 kts, Kąt na wiatr pozorny - 19 stopni Wniosek: Ponieważ ciąg latawca rośnie do kwadratu prędko...
autor: kuicets
27 paź 2017, 22:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

kuicets pisze:Wieczorem zrobię foto jak to wygląda u mnie.


Tak żeby było jeszcze jasne, to nie mój autorski patent - taką deskę kupiłem :)

20171027_225247.jpeg
autor: kuicets
13 lis 2017, 08:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.2009

min z 10k PLN Jakie 10k? Ja pierwszy komplet (Pianka, kaptur, buty, rękawiczki, trapez, pompka, bar, latawiec i deska) w całkiem niezłym stanie i nie starsze niż 2-3 lata zebrałem za ciut poniżej 5k, a już dziś widzę, że można było znacznie taniej. No i pamiętaj, że kupiony sprzęt możesz kiedyś ods...
autor: kuicets
01 gru 2017, 09:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Piękna niedziela się klaruje w Jastarnii. Kto na wycieczkę wzdłuż 1/2 skoro świt? :)
autor: kuicets
02 gru 2017, 14:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hejo, będę jutro Draga przed 8 bo musze być w miarę wcześnie spowrotem. Do zoba ktokolwiek :)
autor: kuicets
10 gru 2017, 22:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Może faktycznie za mocno napisałem, ale na prawde wybitnie źle mi się na niej pływało.Tym bardziej ze nie pływam nie wiadomo ile a i tak od razu odczułem ze coś jest nie tak. A rada: "Nie przypalaj się, przepłyn sie i zobacz" Nie trafiona? Ile razy się na coś przypalilem tyle razy się spar...
autor: kuicets
12 mar 2021, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OZON LIGHT 12m.

Szacun! Leżał 6 lat w krzakach? :)
autor: kuicets
03 sty 2018, 22:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pro Standard Grill Mount 2.0

zojsan pisze: :thumbsup:


Udało się, prezes odpisał mi ze nie ma problemu i wyśle trzy licząc tylko raz za przesyłkę :)

Dam znaka jak otrzymam paczkę.
autor: kuicets
13 sty 2018, 13:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

No i Rewa dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczyła :) 15-20 kts suszareczka idealnie na 12m, słońce i przyjemny flacik między falami. Nawet nie było tak tragicznie zimno 1,5h wytrzymane, choć linki w barze przymarzly do siebie jak zwijalem :) Petarda! Najlepsza sesja w tym roku :lol:
autor: kuicets
04 lut 2018, 17:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

No i nie wytrzymałem ciśnienia :)

Prawie godzinna sesyjka na 12+drzwi z dziura wiatrowa 10minut w środku.

Brzezno 2018 zdeflorowane 8)
autor: kuicets
16 lut 2018, 18:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile NHP 138x43 dla ridera o wadze 100kg

pod naszą zatokę gdzie nierówno wieje. Oraz Będę w niej plywac wyłącznie nad nasza zatoka gdzie wiadomo jak wieje. Dzizas bez przesady, na prawde radzę nie narzekać. Co mają powiedzieć chłopaki szuwarowcy? W porównaniu do nich to u nas non stop suszareczka. Mamy jeden z lepszych spotów w tej części...