Znalezione wyniki: 85

Powrót

autor: kuicets
26 wrz 2016, 18:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Jako nowy na forum, witam :) Króciutka historia - widząc, że lubię bawić się latawką akrobatyczną, żona sprawiła mi boski prezent kupując voucher na IKO1 - zarażając mnie nieuleczalnie. Konsekwencji nie mógł przewidzieć nikt :) Już wiem, ze to idealny sport dla mnie - taki, podczas którego można na...
autor: kuicets
14 lis 2016, 20:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Hejo, W kwestiach kite jestem laikiem, dopiero zaczynam, ale nieco żeglowałem w życiu to stwierdziłem że się wypowiem. NIgdy przenigdy nie będzie pływania przy zerze. Ani żaglówka ani bojer ani WS ani kite ani cokolwiek pływającego to nie perpetum mobile. Oczywiście przy kompletnej flaucie żeglarze ...
autor: kuicets
14 lis 2016, 22:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Hej, dzięki za ciepłe przyjęcie - z ironią czy bez - bardzo mi miło. Z nigdy przenigdy, może troszkę się zagalopowałem. Historia zna miliony przypadków, kiedy tak mówiono a jednak latamy w kosmos i rozmawiamy z osobami na drugiej półkuli w czasie rzeczywistym. Nigdy nie lewitowałem, więc nie wiem co...
autor: kuicets
24 lut 2017, 19:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Chodzcie na Kaper to Wam ładne zdjęcia w nagrodę porobię ☺️
autor: kuicets
07 kwie 2017, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy spot Płock (mazowsze)

Podobnie jak bliżej Włocławka, tutaj też w któryś weekend chętnie bym zajrzał :) Będe w ten wknd w Płocku, więc może jutro podjadę turystycznie i zrobię fotę czy dwie jak to na dzień dzisiejszy wygląda. Niestety ma być cisza, więc latanie odpada :(
autor: kuicets
08 maja 2017, 22:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Siemano,

Kto dziś był w Brzeźnie i wytrzymał do końca - pisać na priv. Pofociłem trochę i nie wiem kto jest kto :P

Było mniej/więcej tak :) :


20170508-185716-DSC_6311-3.jpg
autor: kuicets
09 maja 2017, 12:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

To i ja dorzucę kilka z wczoraj :) Więcej pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

20170508-185739-DSC_6324-2.jpg


20170508-185344-DSC_6237.jpg


20170508-185614-DSC_6292.jpg
autor: kuicets
25 maja 2017, 20:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

pajter pisze:A co z piątkiem? Jakiś Puck, Błądzikowo??


Ja otwarte na wysokości Chałup, ewentualnie od zatoki jak wystarczająco odkręci :thumb:

Ale to dopiero ok. 18:00...
autor: kuicets
01 cze 2017, 20:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Wszystko super, ale nie widzę tu latawca, a chyba o to chodzi na tym forum? Już jeden filmik zamieściłem jak koleś pływa na foilu o sile własnych mięśni... Taki trochę inny rower wodny :) Kilka stron temu już poruszalismy temat gibania, pompowania czy jakkolwiek to nazwać. Nikt nie powiedział że dzi...
autor: kuicets
12 cze 2017, 22:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hejo, Pytanie do lokalesów z Gdańska - przy tym kierunku (WNW, czyli lekki off), Brzeźno wchodzi czy się nie napalać? :D Odpowiem sam sobie :) Byłem i się tylko naszarpałem :P Zdecydowanie NIE polecam Brzeźna przy dzisiejszym i jutrzejszym kierunku. Meeeega dziurawo, momenty że na 8 miałem dużo a 3...
autor: kuicets
22 cze 2017, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak sprobowac kitesurfignu bez kursu

Słyszałem powiedzenie, że kite jest jak warcaby podczas gdy WS jest jak szachy. Oznacza to tylko tyle, że KS jest znacznie bardziej dostępny i aby osiągnąć poziom na prawdę przyzwoity na WS, potrzeba pół życia. Na KS kilka sezonów :) Nie wiem jak z kite, bo pływam drugi sezon, ale wiem, że aby dobrz...
autor: kuicets
20 sie 2017, 13:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy rozmiar naprawdę ma znaczenie? ;)

Kupilem jako druga deche bigfoota 158x45 i to byl jeden z lepszych zakupow w zyciu. Ta deska uratowala mi s3sje juz tyle razy ze nie licze (np. wczoraj skoro swit w Rewie :)) Wieksza decha pozwala plynac wolniej i przez to ostrzej na wiatr (rzeczywisty) i w efekcie robic wysokosc kiedy na zwyklej de...
autor: kuicets
01 wrz 2017, 16:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Było tak jak się zwijałem:

Pod linkiem więcej w pełnej rozdzielczości:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

20170831-064554-DSC_9914.jpg

20170831-065554-DSC_0045.jpg

20170831-071051-DSC_0107.jpg
autor: kuicets
08 wrz 2017, 11:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

To z powyższego wnioskuje, że do 10 i 14m trzeba brać 52cm. Ten regulowany bar Cabrinha jest o 200zł droższy. Przy regulowanym barze zgaduje, że będzie można zdjąć lub dodać mocy latawcowi bez schodzenia na plaże? wielkoscia baru nie regujuje sie mocy :!: :!: :!: :!: poprawisz jedynie szybkosc ster...
autor: kuicets
16 wrz 2017, 20:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Twoje prawie 15 metrów na Mietku w 3 sekundy z lądowaniem 1.2 g też jest mało wiarygodne. Ponieważ lubie fizykę, to dorzucę dwa grosze - oczywiście nie neguje lotów w kosmos na kajcie (sam latam raptem na 2 metry) ani nikomu nie ujmuje, ale skoro to nadal wolny kraj to... Zakladajac brak innej siły...