Znalezione wyniki: 42

Powrót

autor: Gemsi
03 mar 2019, 15:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: hydrofoil - DIY

Sie zobaczy, albo popłynie, albo nie, raczej da rade, bo robione wg planów które zostały przetestowane. Takie dylematy miałem na początku mojej "kariery" dłubacza garażowego, z aktualnym bagażem doświadczeń, jestem spokojny o wyniki, jak tylko będzie możliwość, to przetestuje i dam znać. P...
autor: zaaaak
31 lip 2019, 17:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zakupy Amazon

Czy to to samo nie mam pojęcia, poklikaj w wyszukiwarce, jest też polska wersja strony. wiele razy kupowałem u nich (.de) elektronikę i nie było problemu, nie wiem czy nie mają magazynu przypadkiem w polsce...
autor: boldek
23 sty 2020, 18:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Jak prognoza nie zdechnię to atakuję w piątek półwysep. Boldek gdzie Wy pływacie? Sybir, Draga? Ostatnio głównie Sybir, bo jest pięknie usypana plaża, ale Draga też spoko. Zależy głównie od kierunku i gdzie mocniej wg progno. Jak jest południe i pd-wsch to głównie Draga bo przeważnie jest kapkę moc...
autor: MarekH
29 sty 2020, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Program do obróbki filmów Gopro

1. Prosty (co nie znaczy ubogi w funkcje, wszystko co wymieniłeś, plus dużo więcej w nim zrobisz) i tani program - Filmora - https://filmora.wondershare.com/ 2. Bardziej zaawansowany, ale łatwy w obsłudze i darmowy - DaVinci Resolve - https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve/
autor: Mincek
10 lut 2020, 13:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Info przeklejone z FB, dla osob NIE Fejsbookowych :) Witajcie. Jak wiecie, wczoraj została zainstalowana stacja pogodowa w Kuźnicy. Postaram się opisać co nieco w tym temacie. Jak widać po zdjęciach, stacja zamontowana w porcie, na wysokości około 8m. Oczywiście, mogłem dołożyć jeszcze 1,5m, ale to ...
autor: Mikolpa
01 gru 2020, 09:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bary Duotone - wysokie Y pytanie

Odebrałem swój pierwszy bar Duotone, wcześniej pływałem na typowych niskich Y, i tak się zastanawiam.. ...jaki cel ma to zj****e rozwiązanie Duotone, żeby cała petarda była na jednej lince nośnej, aż do Y? Rozumiem, że jest ciut grubsza, rozumiem że ciut mocy idzie na safety, ale jak się chociaż tr...
autor: apek
05 sty 2021, 16:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Turbo_Sen pisze:Nie wiedziałem ze mamy szeryfa kontrolującego wysokość skoków na półwyspie, uff czuje się teraz znacznie bezpieczniej :lol:

jeśli już to tylko te >10 m, a więc nadal musisz zachowywać ostrożność
autor: feel
22 lut 2021, 12:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Walentynkowy weekend przyniósł piękny warun :twisted: Koniecznie z dźwiękiem :!:

phpBB [video]
autor: Mincek
26 kwie 2021, 19:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Dla niewtajemniczonych.

Nowa lokalizacja :) DRAGA :) Stacja dosyć wysoko postawiona, powinno wiatry polnocne powinny byc bardzo OK, a nawet i wschodnie i zachodnie.

www.wiatrkadyny.pl/draga
autor: Mincek
10 kwie 2022, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Kolejna stacja zainstalowana :)
cron