Znalezione wyniki: 13

Powrót

autor: Turbo_Sen
28 paź 2017, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spróbował, ale zrezygnował...

pytanie co to znaczy zrezygnował ... Chyba bardziej chodzi o kogoś kto już nauczył się ślizgać przynajmniej na jednym halsie a stwierdzi, że to mu się nie podoba i zrezygnował z dalszej nauki. Ja nie potrafię sobie tego wyobrazić by podejść do kursu zaliczyć pierwsze ślizgi i zrezygnować! Już samie...
autor: Turbo_Sen
17 lis 2017, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

roninXpl pisze:Dajcie znac czy wieje. W srode tez sie zapowiadaly a byla flauta.



Na tą chwilę trochę mało wiatru w Kuźnicy pokazuje 8.7kts http://www.windfreaks.pl/spot/kuznica to za mało. Jutro ma się rozwiać i idealny kierunek na Jastarnie i cały 1/2
Szkoda, że dziś bardziej nie wieje bo ładna pogoda
autor: Turbo_Sen
08 mar 2018, 22:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedam deskę NORTH JAIME Textreme Carbon 139 - 2017 NOWA

Też nie ogarniam po co marnujecie swój i czyiś czas na sekrety związane z ceną, w regulaminie powinien być wymóg podania ceny do ogłoszenia moim zdaniem
autor: Turbo_Sen
09 mar 2018, 17:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na 12kts masz dobry zestaw, daj znac jak wrażenie z woda. Na prognozie pokazuje temperaturę wody 1-2 stopnie w zatoce.

Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja przy tym kierunku pojechalbyn do Rewy lub Oslonina
autor: Turbo_Sen
24 kwie 2018, 09:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

roninXpl pisze:Wieje coś dzisiaj? Półwysep, Jastrzębia?

Ja będę jechać na maszo 14-15. Wieje już ładnie ponad 14kts a ma być więcej popołudniu
http://www.windfreaks.pl/spot/chalupy-wakepl
autor: Turbo_Sen
14 cze 2018, 08:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec 10m + przedłużki

Jeden chce ciąć linki by zmniejszyć zakres drugi wydłużać. Mam SB 10m i przy wadze 90kg mogę na nim pływać gdzieś od 18-24kts co u nas nie często się zdaża. Ile ważysz, że w ogóle rozważasz by twój główny latawiec miał 10m? chyba z 50kg? U nas nad zatoką 90% pływania mam na 14m z tego 50/50 używam m...
autor: Turbo_Sen
26 lip 2018, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Dobre rozmiary latawców jak na początek 12 i 17. Teraz jak już jakieś warunki są do pływania to właśnie na 17/19m. Drugi latawiec 12m też super powinien Ci tak do 24kts wystarczyć. Na mocniejszy wiatr przez pierwszy rok nie warto wchodzić. Deska za mała, potrzebujesz przynajmniej 145cm. Możesz też r...
autor: Turbo_Sen
26 lip 2018, 17:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Zobacz sobie to video na temat rozmiaru deski do wagi, https://www.youtube.com/watch?v=3vJr66HF_Pw&t=417s Poniżej masz ich proponowaną tabelę, - Under 100 pounds choose 115 cm to 127cm. - 100 to 150 pounds choose 132 to a 138 cm - 150 to 170 pounds go for a 135 to a 141cm - 170 to 200 pounds, op...
autor: Turbo_Sen
10 sie 2018, 13:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W kuznicy mega padaczka pada i nic nie wieje z tych 20kts prognozy jest 8. Mega korki z 1/2 Gdańska lepiej zostać w domu
autor: Turbo_Sen
29 paź 2018, 12:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Jak ktoś nie widział, fajne porównanie Woooo!

phpBB [video]
autor: Turbo_Sen
27 kwie 2019, 13:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W Jastarnia na dradze pływają 4-5 kitów
https://www.nadmorski24.pl/kamery/20-ja ... -jastarnia

W chałupach też ktoś pływa, z prognozy ma się rozwiewać. Ja się chyba pakuje i też jadę.
autor: Turbo_Sen
10 lut 2020, 16:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ktoś wybiera się przetrzepać małe rozmiary latawców w tygodniu?
autor: Turbo_Sen
26 lip 2021, 12:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Rewa to nie spot to stan umysłu.

Moim zdaniem powinni dać tam jakąś tablice informacyjna dla turystów którzy koniecznie chcą podziwiać kitesurfing z bliska o niebezpieczeństwie które wiąże się osobami uczącymi i płynącymi już na KS,