Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: AlMastar
08 wrz 2017, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

dobry wybór ta 14 będzie - dla początkującego lepszy mniejszy wiatr i wolniejszy latawiec według mnie co do długości barów nie wiem czy poczujesz róznicę - ja pływałem na 17 na barze do 12 a teraz zmieniłem na większy bar (akurat kupiłem z latawcem 14) i nie widzę dużej róznicy ... nie wiem jaka jes...
autor: vIrek
08 wrz 2017, 09:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

Dobór baru Cabrinha
bar_cabrinha.jpg

Zmienia się rozstaw bardzo łatwo, można bez problemu w trakcie płynięcia. Mam regulowany do 9 i 12 i jak zapomniałem zmienić rozstaw to nie odczuwałem różnicy, ale ja dopiero drugi sezon na kajcie, więc może dlatego.
autor: Nomercy
08 wrz 2017, 11:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

To z powyższego wnioskuje, że do 10 i 14m trzeba brać 52cm. Ten regulowany bar Cabrinha jest o 200zł droższy. Przy regulowanym barze zgaduje, że będzie można zdjąć lub dodać mocy latawcowi bez schodzenia na plaże? wielkoscia baru nie regujuje sie mocy :!: :!: :!: :!: poprawisz jedynie szybkosc ster...
autor: kuicets
08 wrz 2017, 11:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

To z powyższego wnioskuje, że do 10 i 14m trzeba brać 52cm. Ten regulowany bar Cabrinha jest o 200zł droższy. Przy regulowanym barze zgaduje, że będzie można zdjąć lub dodać mocy latawcowi bez schodzenia na plaże? wielkoscia baru nie regujuje sie mocy :!: :!: :!: :!: poprawisz jedynie szybkosc ster...
autor: ciechan
24 wrz 2017, 13:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ktoś coś gdzieś? popołudniu ma lekko urosnąć, w rewie widzę, że kilka kitów leży na plaży Brzeźno będzie grane jak wejdzie progno. Skład na pewno się znajdzie jak zawsze. Gdzie się dokładnie spotykacie? Widzę, że latawce w powietrzu w Rewie. Sami odpalacie kity w brzeźnie czy ktoś znajdzie się do p...
autor: gareon
27 mar 2018, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka kamera sportowa na kite?

Posiadalem gp4 potem 5 i 6 (te 2 ostatnie aktualnie). Hej to widzisz sens w kupowaniu Gopro6 ponad 5 w użytkowaniu do kitesurfingu? Na amazonie 6 kosztuje 2x więc niż 5 plus te wszystkie negatywne opinie na temat niezawodności z 6stką Dla mnie nie ma sensu. Ja jak nagrywam to 2k 60fps. Dobry czas n...
autor: Mincek
09 gru 2019, 11:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ja tylko sie wtrace co do stacji.

Na chwilę obecną, mamy zebrane 1350 zł od 17 osób. Zamykamy więc zbiorke. Gdy tylko bedzie cos potrzeba, bede do Was pisał, a teraz idę na zakupy :twisted: :twisted:
autor: Mincek
09 lut 2020, 19:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Tak,stacja zostala dzis zainstalowana, ale bylem jeszcze w krynicy, bo tam stacja nam nie daje spokoju - ale walczymy z nia. Co do apki to nowosc :( ja mam zainstalowana to co zmienie telefon to mam, poszukam czegos zastepczego. Jak na razie zapraszam na http://www.wiatrkadyny.pl Jutro postaram sie ...
autor: KrisIs
03 gru 2020, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Turbo_Sen pisze:super video,
Pływałeś na Soulu? Jak póżniej go wylądowałeś? Bo na video wygląda jakby nikogo nie było poza tobą na spocie.

Na krawędzi okna za krzakami przy 20 węzłach. Naturalna przeszkoda dla wiatru była wystarczająca mimo braku liści.
autor: kuicets
05 sty 2021, 20:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Aha polecam rozmiar mniejszy niż się będzie wydawać. Opory znacznie mniejsze, katy na wiatr znacznie wieksze niż na wodzie i zaraz jak się rozpedzisz to wiatr pozorny wkracza do akcji...
autor: Mincek
24 sty 2021, 10:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

dla osob niesitniejacych (nie posiadajacych FB). Wczoraj została zainstalowana czwarta nasza stacja. Dzięki uprzejmości willi Aster w Rewie, to właśnie tam jest nowa lokalizacja. Dodatkowo w tej lokalizacji znajduje się kamera https://rewa.webcamera.pl Kolejna stacja, która jest już postanowiona, zo...
autor: Mincek
26 kwie 2021, 19:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Dla niewtajemniczonych.

Nowa lokalizacja :) DRAGA :) Stacja dosyć wysoko postawiona, powinno wiatry polnocne powinny byc bardzo OK, a nawet i wschodnie i zachodnie.

www.wiatrkadyny.pl/draga
autor: mazar
14 lip 2021, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kos, Grecja: koniec maja - początek czerwca?

Byłem w 2 połowie czerwca. Wg mnie wiatrowo bardzo fajne miejsce. Wieje prawie codziennie koło południa i później przed wieczorem, prognozy na WG się nie sprawdzają - jest wiatr nawet gdy nie ma progno 8) . Jest to miejsce pomiędzy 2 wyspami i podobno to działa in plus. Startując z cypla kierunek je...
autor: mazar
28 lip 2021, 16:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kos, Grecja: koniec maja - początek czerwca?

Wiatr jest side on / on na plaże Psalidi - z lewej strony cypla jak patrzysz na morze, jak miniesz cypel (a startujesz z niego) po prawej stornie jest lekki off z kierunkiem na Turcję :wink: . Najbliżej spotu jest hotel Kipriotis Village do którego dojeżdżałem busikiem hotelowym z Kipriotis Aqualand
autor: Mincek
10 kwie 2022, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Kolejna stacja zainstalowana :)
cron