Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: kaczmimo
09 lut 2020, 19:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Z opóźnieniem, ale z testami. Stacja finalnie wygląda w ten sposób, komponenty użyte nie są z kryterium wyboru "100% cena" więc mam nadzieję posłużyć należycie i bezawaryjnie. Rozwiązania zastosowane tutaj, nie są zastosowane w żadnej innej Naszej stacji, mamy nadzieję że wszystko to uspr...
autor: kaczmimo
16 lut 2020, 17:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

gareon pisze:Przy molo w Jastarni gdzie parkujecie ?


Hej, pewnie trafiłeś sam, ale w Jastarni najczęściej ludzie parkują na końcu ulicy Polnej na tzw Dradze.
Pozdrawiam
autor: kaczmimo
15 mar 2020, 18:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Do tych co teraz pływają (dziś na syberii kolo 25 kiteow) i co im lapy kiedyś marzły a juz nie - jakie macie rękawice? ja mam mystica 5mm 5 palców i niestety, pewnie genetyczne, ale marzne w cholerę. Poratujecie patentem. Dodatkowo, co za kurtki jeszcze dorzucacie? ja pływam w samej piance 5mm z ka...
autor: kaczmimo
09 wrz 2020, 12:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka deska - szukam porady. Deska dla średnizaawasowanego

Hej jak masz możliwość to zamów coś na testy i się przepłyń. Polecam sprawdzić Ronsona od Shinna - miękka i fajnie idzie pod wiatr, czop to nie problem. Sprawdzałem też Liuewe Shotgun, mega skoki i tnie tafle jak brzytwa ale bałem się trochę o kolana. Jest w tej desce jakieś inne odczucie, ona tnie ...
autor: kaczmimo
19 wrz 2020, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: The Surfr App

123 pisze:Gdzie można znaleźć listę smartfonów, z którymi aplikacja jest kompatybilna?

Na ich stronie jest link do wykazu kompatybilnych telefonów :
https://www.thesurfr.app/#1592295699742-661c3e66-edb4
autor: kaczmimo
03 sty 2021, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Normalnie hawaje dzisiaj, 11 kajtów :D tylko już czuć że rześko :lol: