Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: robi
20 cze 2018, 13:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sprzedam Airush Varial 2014r 9m + 12m

Sprzedam 2 latawce Airush Varial X z 2014r, 9m + 12m, kupione jako nowe w Hydrosferze, pływałem na nich tylko ja, latawce mało używane ze względu na kontuzje z 2015 roku co determinuje ich świetny stan (szczególnie 9m), nigdy nie naprawiane, szczelne, zero utraty ciśnienia, jeden z barów nigdy nie u...
autor: JanuszD
20 lis 2019, 23:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Jaka pomoc mogli zaoferować „plażowicze”? Mieli rzucić się wpław po gości? Czy wezwać SAR i WOPR? Jacy plażowicze? Przecież pływało kilkanaście osób. A przecież te kilkanaście osób to kajciarze, którzy wiedzą o co chodzi bo LISTOPAD. Słabo mi się robi jak czytam tłumaczenia. Naprawdę, spłynąć i zob...
autor: shinnworld polska
09 sty 2020, 17:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

WOŚP 2020 - aukcje kite

Cześć, jak co roku Shinnworld Polska razem z Shinnworld przekazuje na aukcję WOŚP dechę :D W tym roku będzie to MONK lub damski odpowiednik MONKETTE . Licytacja od złotówki, więc zachęcam i zapraszam :) Aukcja startuje jutro. Zachęcam też inne firmy do wstawiania to tego wątku swouch fantów na WOŚP!...
autor: Mincek
10 lut 2020, 13:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Info przeklejone z FB, dla osob NIE Fejsbookowych :) Witajcie. Jak wiecie, wczoraj została zainstalowana stacja pogodowa w Kuźnicy. Postaram się opisać co nieco w tym temacie. Jak widać po zdjęciach, stacja zamontowana w porcie, na wysokości około 8m. Oczywiście, mogłem dołożyć jeszcze 1,5m, ale to ...
autor: m3xicanSlut
22 wrz 2020, 18:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Szybka recenzja może się komuś przyda jak bedzie szukal zestawu na lekki wiatr: Cabrinha Contra 15m 2019 + Flysurfer Flydoor6 - Ten zestaw to absolutny strzal w dziesiątkę. Idealnie pokrył zakres na, którym mi zależało czyli 10-15knots. Generalnie mam wrazenie ze plywam teraz zawsze. Nie dziwne ze C...
autor: Grzegorz KiteLife
23 lis 2020, 00:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: The Surfr App

Czujecie te wibracje pod pianką bo ja nie. :?: Wibracje czuję ale muszę przyłożyć dłoń do pianki jednak zaczynają się na tyle szybko po wylądowaniu, że czasem nie sposób zdążyć z przyłożeniem dłoni. Hej. Czy w telefonie musi być karta SIM? Nie wiem ale będzie okazja to sprawdzę bo mam tel bez karty...
autor: Mincek
24 sty 2021, 10:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

dla osob niesitniejacych (nie posiadajacych FB). Wczoraj została zainstalowana czwarta nasza stacja. Dzięki uprzejmości willi Aster w Rewie, to właśnie tam jest nowa lokalizacja. Dodatkowo w tej lokalizacji znajduje się kamera https://rewa.webcamera.pl Kolejna stacja, która jest już postanowiona, zo...
autor: Mincek
26 kwie 2021, 19:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Dla niewtajemniczonych.

Nowa lokalizacja :) DRAGA :) Stacja dosyć wysoko postawiona, powinno wiatry polnocne powinny byc bardzo OK, a nawet i wschodnie i zachodnie.

www.wiatrkadyny.pl/draga
autor: bullet
19 sie 2021, 18:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Znaleziona deska Cabrinha Ace

Jastarnia pod molo przy Posejdonie. Pewnie splynela z wiatrem z Jastarni. Tel 609114809.
Zostawiona w Surfpoincie
autor: shinnworld polska
19 lis 2021, 09:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Black Friday 2021 - 50 desek za - 50 %

https://sklep023002.shoparena.pl/userdata/public/boxes/1c366771a76db5ed39e156a451d3f01e.jpg Cześć, w tym roku ponownie zamiatamy magazyn i na BLACK FRIDAY będzie można kupić 50 desek w cenie - 50 % od cen katalogowej. Z ilości nowych osób zarejestrowanych w sklepie widzę że już jesteście gotowi na ...
autor: kuicets
01 kwie 2022, 20:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

kaczmimo pisze:Hej, ktoś jutro przed południem, 10-11 będzie w Jelitkowie? :thumb:


Rano Brzeźno, nie wiem jeszcze o której :)
autor: Mincek
10 kwie 2022, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Kolejna stacja zainstalowana :)
autor: mation
21 gru 2022, 22:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hej, czy to forum żyje jeszcze?
Gdzie się przeniosło?