Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: MarekH
17 sty 2019, 22:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka długość deski?

Uznałem z instruktorem że nie ma sie co męczyć i po prostu dopóki nie wyrobie techniki będę pływał trochę przezaglowany. Tylko, że technikę najlepiej wyrabia się na dolnym zakresie wiatru i duzej desce. :idea: :thumb: To nawet potwierdza to co powiedział mi instruktor dzisaj, na takiej dużej desce ...
autor: JanuszD
18 sty 2019, 11:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka długość deski?

To nawet potwierdza to co powiedział mi instruktor dzisaj, na takiej dużej desce trudniej się ostrzy, łatwo nabiera prędkości i generalnie trzeba mocno wbijać pięty. Myslałęm, że łątwiej jest ostrzyć na takiej desce. Na pewno łatwiej wystartować i można wziąć mniejszy latawiec. Zawsze powtarzam, że...
autor: apek
23 sty 2019, 01:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie przypomnienie

Niestety dalej uczę się ostrzyć i np. dużo osób mówi mi żeby wbić tylną piętę. Tylko jak wbić nogę która jest ugięta? Zadziranie palców? To jest dla mnie czarna magia. Ostatnio pływałem w bardzo zmiennych warunkach raz szkwał na maska, raz równo, za chwilę za słabo i sam juz nie wiedzialem co mam z...
autor: AlMastar
23 sty 2019, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie przypomnienie

no właśnie trochę dziwna sytuacja że przy za silnym wietrze traciłeś wysokość - no chyba że był baaaardzo za silny, ale wątpię, żeby aż tak bardzo ogólnie latawiec do zenitu to słaby pomysł jak stoisz na desce bo tracisz krawędź, jak za mocno powieje to pupa nisko nad wodę (siadasz w powietrzu jakby...
cron