Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: MarekH
13 lip 2019, 00:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Witam wszystkich na forum .Jako że sezon w pełni pewnie wszyscy na spotach Ale mimo to próbuję ,może znajdzie się ktoś kto wesprze dobrą radą w potrzebie .Chciałem przebrnąć przez całe forum i znależć coś dla siebie ale sezon sę kończy a ja powoli czytam:)) Żeby nie przedłużąc .Wiek -słuszny waga 9...
autor: heja banana
13 lip 2019, 13:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Sam sobie odpowiedziałeś, potrzebujesz latawca freeride/allround i takiej też deski :D Cabrinha switchblade to właśnie taki latawiec. Większe znaczenie od wieku latawca ma jego stan. Zwłaszcza na początku warto mieć sprawdzony sprzęt żeby skupić się na nauce, a nie problemach sprzętowych:) Szukaj la...
autor: zaaaak
14 lip 2019, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Tak jak koledzy piszą - celuj w rozmiar 13,14m unikaj na początek lataków typu "c". Ja z podobną wagą zaczynałem na crossbow a potem xbow 13m (na początku był to mój jedyny latak) + deska 142/42. Jeśli wybierasz się na kurs to decyzję co i jak pozostaw do jego zakończenia.
autor: zaaaak
14 lip 2019, 16:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Jeśli musiałbym co$ odrzucić to nie kupowałbym na początek rpm'a i parka ze względu na trochę mniejszy zakres wiatrowy co na początku przygody jest dosyć istotne...z drugiej strony są ludzie którzy uczą na open'c i kursanci dają radę, a mieszkańcom 3miasta i zatoki progres przychodzi nie porównywaln...
autor: bartolomeo_n
14 lip 2019, 18:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Dzięki za wskazówki :) Czy w zestawie który przedstawił heja banana istnieją latawce gorsze i lepsze? (czytaj - mniej trwałe ,trudniejsze do opanowania itd) No wiecie jak z np autami. są marki gorsze lepsze trwalsze i miej trwałe .Te polecane i te które trzeba z regóły odpuścić.Pytam bo zacząłem so...
cron