Znalezione wyniki: 27

Powrót

autor: 3msto
25 gru 2019, 22:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

pozwolę sobie dodać kilka słów, pływam na Rewie od wielu lat i akcji tego typu wiele widziałem i w kilku brałem udział . Pomijając fakt że kiedyś w zimie na Rewie pływała zgrana stała ekipa która coś tam ogarnia a teraz widzę mnóstwo bardzo słabo pływających ludzi co w styczniu na wywiewkę się pchaj...
autor: kukems
16 lut 2020, 09:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ja się wybieram gdzieś na półwysep zobaczę gdzie są ludzie, może kuźnica może jastarnia, przy molo pływają.

https://www.nadmorski24.pl/kamery/20-ja ... -jastarnia
autor: Wełniacz
23 lut 2020, 12:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Żeby nie było jeszcze nie zapomniałem jak się pływa ;)
Wczoraj Zalew Mietkowski wydał jak nigdy :) Malediwskie wysepki :)
phpBB [video]
autor: andrzejwodejszo
19 mar 2020, 12:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek smiertelny 12.03.2020

Wklejam na prośbę Janka Lisewskiego (jest zbanowany)
phpBB [video]
autor: Rider3msto
28 mar 2020, 18:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel czasowe ograniczeni

Ja w czwartek plywalem solo w Rewie na foilu (był też jakiś ziom n WSfoil) ALE mieszkam 4 km od Rewy, wsiadłem w auto w piance, A z parkingu jak najszybciej poszedłem na spot i z nikim nie gadałem . W drugą stronę to samo. Samo pływanie max 50 m od brzegu tak żeby w razie co od razu zejść na plażę. ...
autor: makanitravel
07 lip 2020, 12:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

„Ile wiatru potrzebujesz w kitesurfingu?”

„Ile wiatru potrzebujesz w kitesurfingu?” Cóż... TO ZALEŻY! Najszybsza odpowiedź to 10 węzłów do kontrolowania samego latawca i 12 węzłów do pływania na desce twintip (średnio-zaawansowany, 75kg) ...ALE... ...Rzeczywistości nigdy nie jest taka oczywista, ponieważ na niezbędną siłę wiatru wpływa kilk...
autor: Grzegorz KiteLife
11 lip 2020, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Pierwsze skoki- od czego zacząć - POP

Szkoda by taki materiał przepadł w głębinach internetu.

phpBB [video]
autor: Mincek
19 wrz 2020, 09:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

specjal pisze:
Mincek pisze:nie nooo, TY nie dasz rady ??? ja sie dzwie ze 9 wziales.... :twisted: :twisted:

A poza tym dobrze się czujesz?


ah dziekuje !!! wypad w gory, zdobycie Rysów, dobrze mi zrobilo :) zdrowie dopisuje :)
autor: KarlsonzDachu
28 wrz 2020, 13:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

trochę mi sie uleje. Miałem wczoraj (wątpliwą) przyjemność zaliczenia wizyty w Rewie. Prawdopodobnie ten sam pomysł miało cale 3miasto i okolice..Taki apel do kolegów co poniektórych: każdy kiedyś się uczył i to nie podlega dyskusji, ale jak się nie odróżnia prawego halsu od lewego, lub nie potrafi ...
autor: MarekH
28 lis 2020, 23:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zmierzch

A ja tu zaglądam niemal codziennie. To moja prasówka. Ciągle liczę na ciekawe wpisy. Fakt, praktycznie wszystko przeniosło się na fb, ale to nie to samo. Krążą tam ciągle te same tematy, ogrom kompletnie niemerytorycznych wypowiedzi i nachalnego marketingu. Do tego dużo więcej zwykłego chamstwa. Tak...
autor: kaczmimo
03 sty 2021, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Normalnie hawaje dzisiaj, 11 kajtów :D tylko już czuć że rześko :lol:
autor: Mincek
24 sty 2021, 10:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

dla osob niesitniejacych (nie posiadajacych FB). Wczoraj została zainstalowana czwarta nasza stacja. Dzięki uprzejmości willi Aster w Rewie, to właśnie tam jest nowa lokalizacja. Dodatkowo w tej lokalizacji znajduje się kamera https://rewa.webcamera.pl Kolejna stacja, która jest już postanowiona, zo...
autor: Mincek
25 sty 2021, 14:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Teraz mamy nadzieję,m będzie Wam łatwiej zapamietac adres strony :twisted: :twisted:

www.WiatrKite.pl 8) 8)
cron