Znalezione wyniki: 214

Powrót

autor: Ziomek.
04 maja 2008, 23:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

SEZON 2015 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - EKOLAGUNA :]

cześć :) Majówka 2008 nad Zatoką udana :) :wink: http://img354.imageshack.us/img354/14/zatokapelna2pn0.jpg słońca mało - ale wiało :) Kontynuując zawieszony temat z zeszłego sezonu: viewtopic" onclick="window.open(this.href);return false; ... sc&start=0 będę pozwalał sobie wrzucać info...
autor: Ziomek.
07 maja 2008, 11:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Mam małe pytanko.... Od kiedy pozycja "na kelnera" jest poprawna? ... ładne określenie :idea: serio :idea: nic nie gwarantuje super ostrzenia ale przy dobrych umiejetnosciach pozycja z ręką zdjętą z baru nie przeszkadza i nie utrudnia ostrzenia.. zwłaszcza jeśli masz stopper-ball.. a ułat...
autor: Ziomek.
24 cze 2008, 13:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

nawet nie wiem ILE między 15 a 20 szt rekord to dwie szt w ciągu 2? minut w Turcji :? a trzecia po kolejnym pół godziny (bo wiząłem sobie do serca żeby delikatniej lądować :wink: ..) łamanie desek zaczyna się podczas nauki skoków - gdy zbyt skupiamy się na wysokości pierwszych skoków - a nie na ich ...
autor: Ziomek.
24 wrz 2008, 12:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

C L A S H KITEBOARDS ! Genialne deski wywodzące się z rodziny BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/zna?

KRÓTKA ? historia legendarnych desek C L A S H , dla tych , którzy jej nie znają ..hostorii.. bo deski zna już chyba każdy :thumb: ..nie każdy zna rodowód i historię desek C L A S H pokrótce :wink: - były to deski wymyślone przez riderów dla riderów wspólny projekt Alvaro Onievy i kilku innych topo...
autor: Ziomek.
28 lip 2009, 16:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

JEŚLI ktoś dorósł :hand: do książek Masłowskiej to polecam jej pierwszą ekranizację :idea: już daaawnoo nie widziałem tak dobrze zrobionego polskiego filmu pod KAŻDYM względem byłem kilka razy i teraz ...pozostało mi tylko szukanie GDZIE go jeszcze zagrają.. i to bynajmniej wcale nie dlatego że: ht...
autor: Ziomek.
06 cze 2010, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Regulamin Kiteforum

Pablo pisze:
w śmietniku i na offtopie może być


więc TYLE w offtopie mam na TEN temat do powiedzenia:

viewtopic.php?f=14&t=30531


pzdr
autor: Ziomek.
24 maja 2012, 10:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedaż desek SU-2

POP-ieram :idea:

gdyby nie to , że mi suczki nie leżą - to mając wybór kupić u dealera czy wspomóc zawodnika - nie zastanawiałbym się ani chwili :thumb:

pzdr
autor: Ziomek.
01 maja 2013, 19:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Stefan Surf pisze:Ziomek, ledwo się sezon zaczyna ..


..no widzę właśnie, nowi konta zakładają :thumbsup:

peace
autor: Ziomek.
06 maja 2013, 10:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Rhall pisze:Siadło dopiero koło 16.00, dało radę na maszoperii z dyszką wyskoczyć. :)


..siadło na 11tki :wink: koło 18stej, jeszcze o 20:00 spływ na 11tkach robiliśmy :]

dzień spookoo, choć mega nierówno i mocno (jak dla mnie :wink: )

peace
autor: Ziomek.
09 maja 2013, 12:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BEST KITEBOARDING 2013 - modele, opisy, testy w WAKE.PL

..z mikrorecenzyjek desek i latawców BEST 2013 , dostajemy sporo barrdzo pozytywnych opinii na żywo - na spocie, bardzo cieszy, że "nie ma wstydu" i nawet neutralnych ocen modeli tak sztandarowych i wszechstronnych jak deska Armada czy latawiec TS nie słyszałem póki co :thumb: kilka wpisów...
autor: Ziomek.
11 maja 2013, 22:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

co ma niby znaczyc ze niska jakość produktu w sezonie 2013 jest niemożliwa? :roll: : ..co znaczy TYLE - ILE napisałem - że życzę wielu firmom z konkurencji TAKIEJ jakości nic więcej i nic mniej kiedyś miałem Passata '88 - cóż to było za auto ..nic się nie psuło - lać i jechać potem rocznik 2004 - &...
autor: Ziomek.
15 maja 2013, 14:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w reklamach

Wiem że to kwestia "gustu" ale jakoś Suzi do mnie nie przemawia i nie kumam tego całego szumu wokół niej - mam na myśli urodę oczywiście a nie to co na kite poczynia.uwazam ze nie jest jakaś turbo sexi.czy tylko ja tak uważam ? :roll: nie nie tylko Ty.. na żywo słabiej jeszcze ..taki niec...
autor: Ziomek.
18 maja 2013, 11:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

?. ma ktoś jakiś plan zawodów na dziś i jutro? plan trudno przewidzieć - w zależności od warunków wiatrowych nie wieje - pływa się strasznie trudno 6-12 węzłów - idą rejsy mocniej - idzie freestyle po wczoraj race jest własciwie rozegrany, poszło 8 wyscigów, a to wystarczy freestyle do dokończenia ...
autor: Ziomek.
20 maja 2013, 12:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BYDGOSZCZ GO2 HEL! sezon 2012

Ja miałem teraz studia i nie mogłem :roll: I co dało rade popływać? W końcu nie pojechaliśmy. Prognoza tańczyła, w sobotę wygląda że jakieś pływanie było.. hehe - "JAKIEŚ" :lol: doobreee :thumb: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/579321_557192534304006_1523692589_n.jpg...
cron