Znalezione wyniki: 214

Powrót

autor: Ziomek.
20 maja 2013, 13:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie na kite z rodzinką (Europa)?

siema ja mogę polecić 2 miejscówki: egipt, el gouna - hotel, all in clusive, spot spoko, z wiatrem różnie bywa. http://www.redseazone.pl/index_pl.php to z tego typu "europejskich" miejscówek to jeszcze Brazylia jest niezła, Meksyk daje radę a i Filipiny Cię nie zawiodą :hand: ..bo Nowa Ka...
autor: Ziomek.
21 maja 2013, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SEZON 2013 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - WAKE.PL EKOLAGUN

.. .mike. .. pisze:Qrna :shock: aż mu plecy pękły , tak wystartował :thumb:


a dziwisz się? w taaakim wietrze :shock:
dobrze , że plecy a nie latawiec :hand:
dooobre latawce chyba ..NAAAJLEPSZE? :D

peace
autor: Ziomek.
21 maja 2013, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

jako uczestnik, (lepiej MI pasuje to określenie niż zawodnik ) odpowiem : wiem na co się piszę, odpowiadają mi te warunki i zgadzam się na nie , podpisując listę startową, za niepełnoletnich podpisuje je rodzic/ dorosły opiekun.. wiem też ile kosztuje zapewnienie karetki na 1 dzień zawodów.. nie upr...
autor: Ziomek.
24 maja 2013, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

słowa świadczą o autorze, w tym moje o mnie osobiście nie mam zdania w sprawie anonimowości - ALE : anonimowa krytyka przestała mnie boleć sporo lat temu , przejmuję się nią mniej więcej tyle co zeszłorocznym śniegiem polecam takie nastawienie, ułatwia określam ją brzydko ale wymownie "ujadanie...
autor: Ziomek.
24 maja 2013, 12:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rożnica między pasztetowym a kawiorowym sprzętem

Cześć, w mojej opinii nie są warte tych pieniędzy!! Jeżeli stawiasz pierwsze kroki, absurdem jest kupno nowego latawca!! Poszukaj sprzętu 2-3 letniego, rocznik 2010 wzwyż. Dostaniesz go 2-3 razy taniej. . szanuję Twój punkt widzenia, a nawet go rozumiem by przybliżyć absurdy, możemy porównać to do ...
autor: Ziomek.
25 maja 2013, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TARIFA

tarifa4you pisze:Tu mamy 31 stron i kompletnie żadnej informacji co tu w Tarifie właściwie wieje. Wiatr jest specyficzny i sporo by można o nim pisać..


do dzieła :idea:

peace
autor: Ziomek.
25 maja 2013, 20:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

streetracer pisze: RPM latawiec jakich wiele


nno, i tym optymistycznym akcentem zakańczam wymianę zdań ..bo widzę , że spoooroo tej kaszy jednak jeszcze :wink:

peace
autor: Ziomek.
05 cze 2013, 12:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nigdy nie byłem na legendarnym Pipeline ale na tym odcinku jest takie miejsce które nas powaliło :shock: ... fala wczoraj była PIĘĘĘKNAAA!! :shock: malała z godziny na godzinę, więc cH wiedział co robi wychodząc rano :thumb: koło 15stej obserwowaliśmy się z pół godziny fa;e we Władku - kolosy, do 5...
autor: Ziomek.
06 cze 2013, 16:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: open C-shape

do panów co w życiu PRAWDZIWEGO C nie mieli w ręcach: chłopcy - popływajcie na nich najpierw - potem piszcie COKOLWIEK, ok? różnica w wybiciu z C a delty z krawędzi jest taka, że na C możesz mieć mało by płynąć , ale jak się rozpędzisz w dół wiatru i zatniesz deskę - wybije cię porządnie, 2 m to ŻAD...
autor: Ziomek.
12 cze 2013, 16:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [K] 12m kite freestyle/freeride NIEKAKTUALNE

bon pisze:a spróbowac chetnie sprobuje, ale piniondza nie mam na ów latawiec.

Wiecie gdzie nobil robi testy latawcow na helu?



U Kociaka - Kitecontrol na Albatrosie :idea:

peace
autor: Ziomek.
13 cze 2013, 16:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

mitsu pisze:
wgle cycki trafily sie dzisiaj ?


..że się zacytuję z posta wyżej:


Ziomek. pisze:
..codziennie to samo :wink:



:wink:

peace
autor: Ziomek.
16 cze 2013, 18:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zaginęła deska Nobile T5 2013

ta historia rozwijała się dość ciekawie a wnioski po niej takie, że należy nie spuszczać sprzętu z oka :idea: 28 maja we wtorek w godzinach okołopołudniowych wybraliśmy się w kilka osób na standardowe "zwiedzanie Zatoki" przepływając koło Rzucewa, jeden z naszych instruktorów odpuścił dals...
autor: Ziomek.
19 cze 2013, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU 2 Prorider Bamboo 2013 okazja lepsza od fifty

robizakopane pisze:.. okazja lepsza od fifty


..i nie Passat / nie Mondeo / nie Laguna :idea:

peace
autor: Ziomek.
24 cze 2013, 21:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

Marku, to twoje dziecko kurna tak pięknie jeździ... och, ach! :thumb: dobrze, że choć raz na oczy zobaczyłam, a nie tylko na fotkach. Zazdroszczę, że widziałaś Juniora na żywo.. bez słodzenia , które jest mi obce, sam sobie też zazdroszczę, jak mogę popływać z Juniorem nie muszę nawet skakać za duż...
autor: Ziomek.
24 cze 2013, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile TEST & TRAIN week - Eudazio i Carlos na Helu!

choć w jakikolwiek czyjkolwiek trening czegokolwiek z Nimi - to W OGÓLE nie wierzę W OGÓLE Sam fakt zobaczenia na żywo tego, co przeważnie ogląda się na filmach, w połączeniu z spokojem i luzem z jakim chłopaki wykonują tricki na pewno potrafi zapalić do dalszych treningów. ..baju-baju :wink: ..ogl...