Znalezione wyniki: 214

Powrót

autor: Ziomek.
08 wrz 2013, 08:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

. Mam zamiar trenować ile się da, aby przygotować się na następny sezon w zawodach. Paluję wylądować Backmobe, może uda się zrobić kiteloop hp... Pływało mi sie bajkowo bo wszystko automatycznie wchodziło. . ...jak dobrze , że w następnym sezonie może wreszcie uda mi się zostać Mastersem :pray: ..b...
autor: Ziomek.
10 wrz 2013, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BEST KITEBOARDING 2013 - modele, opisy, testy w WAKE.PL

Smokie pisze:O nowy Best Fuel... o sorry Extract :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




..mam nadzieje, że nie będzie w zbyt wielu cechach przypominał FUELa :pray:

..tymczasem nowe GP 2014 już czekają w WAKE.PL na jutrzejsze piardy :thumb:

peace
autor: Ziomek.
12 wrz 2013, 08:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiazania wake a kite

Maxx pisze:.. długością i modelem bym się sugerował :)


Maxx - chyba jeszcze nigdy nie popływałeś na porządnej kłodzie, którą coponiektórzy zwą "paździerzem" :wink:

peace
autor: Ziomek.
12 wrz 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Ja używam barów Naish z leashem zapięty do ucha z prawej strony trapezu, bądź pętli na haku i niezależnie co się dzieje zrywka leasha jest zawsze w tym samym miejscu dostępna dla obu rąk, a jej użycie jest banalnie proste i niezawodne . ..a świstak siedzi i zawija.. :hand: im więcej czytam - tym mn...
autor: Ziomek.
14 wrz 2013, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deadman, darkslide - how to

Nie ma stopera nie ma dead mana :twisted: nie ma stopera - men is dead :wink: ..stopper ZNACZNIE ułatwia ten trik ale nie jest niemożliwy bez niego :hand: to jest zdjęcie, z czasów kiedy jeszcze o stopperze nikt nie myślał da się :wink: http://www.wake.pl/wp-content/uploads/2011/07/ksiazka_01.jpg t...
autor: Ziomek.
14 wrz 2013, 14:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Przeraża mnie to jednak, ze uważa się za normę użytkowanie wszelkich latawcy, w systuacjach newralgicznych jak start i lądowanie bez uzycia leasha, co w wiekszości latawcy pozbawia je systemu bezpieczeństwa. . ..Ty czytasz w ogóle to - co piszesz?? ..podaj mi JEDEN - JEDEN :idea: - latawiec w który...
autor: Ziomek.
15 wrz 2013, 10:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zaginął C L A S H 134 niebieski - 20 lipca sobota - Zato

Wygląda to trochę inaczej.Z tego co wiem to pan wędkarz znalazł deskę w Sobieszewie i zabrała ją ze sobą(do Rzeszowa) bo nie wiedział komu ja oddać... ..czyli za mały napis WAKE.PL na naklejce był? oby nie "zeszła od wody" jak w wątku "rzucewskim" ok - więc na razie się nie spin...
autor: Ziomek.
15 wrz 2013, 11:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Wszystkie latawce OZONE, co do nich się wypowiadałem, bez leasha sa pozbawione systemu bezpieczenstwa. ..powyższe zdanie już wystarczy by nazwać autora ignorantem bez podstawowej znajomości abecadła kitesurfingu :hand: nie zrobię tego :wink: ale MI WYSTARCZY :hand: by przestać z Tobą dyskutować :id...
autor: Ziomek.
17 wrz 2013, 12:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

... 90% calej Polskiej populacji riderów KS nie ma takiego poziomu jak on . ..gwoli ścisłości pozwolę się nie zgodzić z tą liczbą :wink: ważne , że poziomem dyskusji a zwłaszcza merytorycznie odsetek jest .. mniemanie, jak widać na Twoim przykładzie :hand: W Ozonie NALEŻY :!: :!: - bez niego nie dz...
autor: Ziomek.
18 wrz 2013, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Pozostanę ze swoimi farmazonami, ze swoją mierną wiedza i krotkim stażem na forum ... Tomku - bez urazy - MOŻESZ skorzystać z rad bardziej doświadczonych lub pozostać przy swoim - Twój wybór nie przeproszę Cię za swój mało dyplomatyczny "styl" wypowiedzi - TAKI mam i nie poradzę na to .. ...
autor: Ziomek.
18 wrz 2013, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Czasem lekcja NAWET STARTÓW! nie wymaga wiekszego wiatru. nie wierzysz? daj mi najwiekszego betona na bardzo graniczny wiatr to Ci pokaże :wink: ..nie musisz - wyszkoliłem dziesiątki kursantów, zanim jeszcze na truskawki po drabinie wchodziłeś :wink: kto ma najlepszych? w naszych okolicach EASY I K...
autor: Ziomek.
19 wrz 2013, 08:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UJAWNIĆ SIĘ WHO is WHO , jest ktoś odważny

"..a ja ujawnić się nie pozwolę, noszę zarost od przed wojny - podpisałem umowę na gajowego z wąsami.." :hand:

peace
autor: Ziomek.
20 wrz 2013, 16:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SEZON 2013 -SYTUACJA LIVE ZNAD ZATOKI - WAKE.PL EKOLAGUN

..więc kolejny "ukleszony" :twisted: ..niestety na Twój rozmiar - 136 - trza poczekać.. ponad 2 miesiące - jedyna ostatnia sztuka - ta ze zdjęcia - to moja prywatna, nie oddam :hand: ----------------- tymczasem do wzięcia spooroo sprzętu używanego 2013 i 2012 i kilka ostatnich nowych szt s...
autor: Ziomek.
24 wrz 2013, 07:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Samo szkolenie było jak najbardziej OK, bo instruktor był OK. :?: to bylo czy nie ..szkoda mi komentować :hand: W ten weekend jako jedni z ostatnich zwijaliśmy bazę , bo niestety wcześniej niż w poprzednich latach wyłączyli nam na Kempingu wodę i prąd w związku z czym odmawialiśmy już szkoleń , Pan...
autor: Ziomek.
26 wrz 2013, 10:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Żeby było jasne to NIEMAM NIC do szkoły WAKE , a wręcz przeciwnie mnie "Gruby "jak go nazwał Ziomek przyjął bardzo miło i nie tylko na kawkę się załapałem. cześć, nie JA "pana z recepcji" nazwałem "grubym" - zwyczajowo od wielu lat nazywam Go Dańciem :hand: KAŻDY jest ...