Znalezione wyniki: 214

Powrót

autor: Ziomek.
26 cze 2013, 10:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

leszcz007 pisze:To twardość skrzydła ma taki wpływ na progress..


looz, twardość nie ma znaczenia, podobnie jak rozmiar..

peace
autor: Ziomek.
28 cze 2013, 12:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiatr nad naszym morzem...

Jest sens jechac, jak pokazuje stabilnie minimum 15kts. Ludzie, ktorzy pisza "mega plywanie, warun itd" robia kilka halsow lewo-prawo a jeszcze wiecej biegaja z latawcem w zenicie. Ja nawet latawiec nie pompuje, a potem tez czytam "super warun". No dobra, ale na powaznie, to zar...
autor: Ziomek.
29 cze 2013, 16:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BEST KITEBOARDING 2013 - modele, opisy, testy w WAKE.PL

..kilka nowych fotek z mocnym BEST KITEBOARDING TEAM z Pucharu Świata : https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/992903_573857992657590_438592637_n.jpg https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1010248_573857182657671_956601930_n.jpg ..no i chyba pierwsze odsłony Armad 201...
autor: Ziomek.
29 cze 2013, 16:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera ! ..chodziły słuchy od dawna, że Flaj poszedł po rozum i dojrzał wreszcie do pompowańca - i wypuścił pierwszą pompkę - pytanie ..czy ostatnią :roll: Synonimy Flysurfera to: innowacyjności, wszechstronności, indywidualności i jakości. ..taki innowacyjn...
autor: Ziomek.
01 lip 2013, 23:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiatr nad naszym morzem...

Baba moze wrozyc, dziadek gwarantowac, ale na TAKIE warunki, to w zyciu bym nie jechal 400km :hand: na to mamy już od dawna rozwiązanie: http://media4.tchibo-content.de/newmedia/art_img/MAIN/5157884ebf129c46/images/29643_b1_pv.jpg http://mlodelata.pl/img/exhibits/big/1004.jpg peace
autor: Ziomek.
03 lip 2013, 18:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Pinio pisze:ale deski no są niczego sobie zaczynam się coraz bardziej przekonywać :thumb:


..mówisz, że to już TEN wiek.. :hand:

peace
autor: Ziomek.
03 lip 2013, 19:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: S-bend, a Frontroll - gdzie jest pies pogrzebany?

..mam prostą zasadę - tyłek&deska powyżej głowy - JEST sbend..

90% ma niżej , podobnie zresztą z BJ itd..

peace
autor: Ziomek.
04 lip 2013, 11:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

ps. widzę że nowy z 1 postem to chyba jakiś miłośnik besta, bo same beściackie foty wstawił ^^ Lisz - jest oryginalny BEST HP leash - więc ..JEST faktycznie długi.. "Nowy" - Krzynio - to dość znana postać - w zeszłym roku 5te miejsce w Polsce w FORD OPEN, drugie w Juniorach, aktualnie jes...
autor: Ziomek.
06 lip 2013, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

ZAK pisze:A mnie to dziwi..


nie wierzę :shock: ..łelkombak :thumb:

peace
autor: Ziomek.
06 lip 2013, 10:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

jak tam pokazuje pro będzie troszkę mocniej jutro po obiadku. :pray: czy tak piardu piardu? :cry: ..a to już zależy co na obiadek :hand: Nie wiem ILE ale na mewich pływałem popołudniem na 10m Vegasie 84 kg ważąc. Później było tylko lepiej i finalnie mojego Vegasa przejął Michał coś koło 120 kg.. Wi...
autor: Ziomek.
06 lip 2013, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiatr nad naszym morzem...

barasz pisze:Stawiam browarki za dobrą prognozę.


..w realu czy na forum?

peace
autor: Ziomek.
06 lip 2013, 11:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile TEST & TRAIN week - Eudazio i Carlos na Helu!

Lussik | EASY Surf Center pisze:Dzisiaj na "szóstce" było TAAAAK!

.


..jak Wy to robicie, że najlepsze gwiazdy zawsze ściągacie :snooty:

Obrazek

peace
autor: Ziomek.
11 lip 2013, 10:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wrogu pisze:Zamiast się dąsać posłuchaj Freda, bo wypił więcej wody z zatoki niż Ty. I zapewne większość z nas - użytkowników forum.


.."koledzy sympatyczni" - apeluję - NIE PIJCIE WODY Z ZATOKI :pray:
..jej poziom i tak jest już niebezpiecznie niski :hand:

peace
autor: Ziomek.
11 lip 2013, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Witam.jestem nowym uzytkownikiem na tym forum jak i w dyscyplinie,bedac na wakaciach podjaralem sie kitesurfingiem i po powrocie zakupilem sprzet( niestety przed kursem) i bez wiekszej znajomosci tematu.Czy moglby ktos znajacy temat powiedziec cos o tym sprzecie dla osoby poczatkujacej :doh: moja w...
autor: Ziomek.
16 lip 2013, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

:arrow: to trafi na Twój post :arrow: to trafi na Twój post :wink: trafi, trafi, trafi.. a jesli nie trafi - to post trafi Jego :thumb: jak szczała >>>-----> https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1009200_703036333044633_2002109389_o.jpg Nie dziwię się, że tan kajt to nr1 na świecie...
cron