Znalezione wyniki: 214

Powrót

autor: Ziomek.
03 sie 2013, 12:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kłopot z barem po eject'cie

A jeśli odpalasz zrywkę częściej niż 2-3x w sezonie to znaczy, że albo to nie jest sport dla Ciebie, albo sam stwarzasz sytuacje niebezpieczne, więc może warto się nad tym zastanowić. Onzo, właśnie dałeś mi do zastanowienia no ja odpalam i polecam odpalać zrywkę tak często - jak to naprawdę potrzeb...
autor: Ziomek.
14 sie 2013, 12:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:No wczoraj jak przyszkwalilo te 30+ (bialy szkwal) to na 12 bylo troche grubo :thumbsup:


..biały kieł chyba :hand:

peace
autor: Ziomek.
19 sie 2013, 11:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostatni KURS INSTRUKTORSKI IKO ITC WAKE.PL 10 września 2

cześć :)

mamy potwierdzenie IKO ITC w WAKE.PL w dniach 14-19 września 2013

ilość miejsc jak zawsze ograniczona do 8miu

a mamy OSTATNIE jedno :idea: miejsce wolne

więc zapraszamy do szybkiego kontaktu ewentualnych zainteresowanych :idea:

mail ---> wake@wake.pl i / lub tel 604 78 15 74

peace
autor: Ziomek.
20 sie 2013, 11:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktora POIK level 2 - jedyny termin w tym sezo

Kristoff pisze:Cytowanie samego siebie...samozajebistość level: Dinozaur Kitesurfingu ;-)


..współczuję :hand:

..zestawu też :hand: :hand:
autor: Ziomek.
05 wrz 2013, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktora POIK level 2 - jedyny termin w tym sezo

Szkoda że mamy tutaj Takich właśnie DINOZAURÓW POLSKIEGO KITEBOARDINGU....Typowo POLSKIE ! Pokora, szacunek, uznanie dla pracy innych, radość z czyjegość sukcesu...tych pozycji nie znajdziemy w polskim słownictwie i codzienności... ..szkoda że mamy tutaj anonimowych ujadaczy zza węgła z jednym post...
autor: Ziomek.
05 wrz 2013, 13:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: mala zagadka

ma moze ktos pomysly ??? "latający pajacu" - STANDARDOWA sytuacja małe latawce wymagają zdecydowanie innego prowadzenia rozpędzane - ciągną nierozpędzane - tracą moc czyli jak i duże jednak zdecydowanie "bardziej" są DUŻO mniej stabilne po prostu na małych sajzach pływa się inac...
autor: Ziomek.
05 wrz 2013, 14:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Lithium vs Razor

Zawodniczy to ten czerwony ? moze poprostu inny kolor ? ;-) Pozdro... zawodniczym w sensie - C shape w ogóle KAŻDY Razor będzie "zawodniczym" w 2012 - różnił się..kolorem - czerwonym właśnie - o taki: https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1235089_10200418516288771_9611957...
autor: Ziomek.
05 wrz 2013, 15:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pasja, a studia

Zmierzając do celu, wybrał bym kierunek po którym po pierwsze będzie Cię stać na to byś sobie kupił kita i mógł na nim pływać gdzie Ty Chcesz. Kierunek w którym będziesz się dobrze czół przez kolejne 10-20 lat. ..czyli proponujesz "cokolwiek" - byle kasa była z tego - taka, by w urlop czy...
autor: Ziomek.
05 wrz 2013, 16:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Summer Kite Festival 2013

W OGÓLE DAWNO NIE CZYTAŁEM TAK TRAFNYCH ZLEPKÓW ZE ŚWIATKA :thumb: Również. Ciekawe ile osób z forum to przeczytało i ilu osobom się spodobało? JEŚLI ktoś zrozumiał intencje i pryzmat :hand: :lol: ..osobiście przeczytałem sam 3 razy i zaraz chyba sobie jeszcze raz pyknę następnie dokonałem odczytu ...
autor: Ziomek.
06 wrz 2013, 09:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Ze zgrozą czytam dywagacje. ..ze zgrozą to jest patrzyć, jak bliską Ci osobę kiteloopująca na leashu 7mka przy ponad 30 węzłąch ciągnie w ułamkach sekundy w stronę pomostu, a TY już NIC nie możesz zrobić, ponad to , co wkładałeś do głowy miesiącami i latami wcześniej ..ze zgrozą jest ściągać przyja...
autor: Ziomek.
06 wrz 2013, 10:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADNIK dla tych przed i po nauce - NOWE pytania 15.04.

Jestem tu nowy wiec na poczatek chcialbym sie przywitac, Jestem obecnie na kursie kitesurfingu, (3 dzien), Jednak nie pokazano mi dotychczas jak wyjsc z latawcem z wody i go "zgasic" moglby ktos jasno to opisac? ? ..pewnie dlatego , że operowanie z latawcem przy brzegu jest najbardziej ni...
autor: Ziomek.
06 wrz 2013, 10:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pasja, a studia

donaj pisze:
"Posty: 11137"

Czy na pewno wybrałeś dobry cel w życiu ? :D



celnie :thumb:

książkę też napisałem, gwoli przypomnienia :wink:

na szczęście ZDJĘĆ z pływania mam jeszcze więcej, więc chyba cel DOBRY :wink:

peace
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

..a propo szkółek i uczenia przez "kolegów" akcja działa się tydzień temu w Międzykach, dwa dni po zawodach, ja przepałowany mocno na 11 C, akurat schodziłem z wody zmęczony, tym brdziej, że standardowo odkręciło pod wieczór od brzegu i sam miałem już problem w ogóle utrzymać swój latawiec...
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

unhooked pisze:Pokazywali od strony zatoki stojac w wodzie po pas czy w Cumbuco po kostki? :doh:


..w wannie w pokoju kąpielowym oraz w brodziku pod prysznicem - a drugi raz na Maui na łejwie, dla pewności, że nikt nie napisze, że w zbyt łatwych warunkach ..

peace
autor: Ziomek.
07 wrz 2013, 10:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Przygotowanie fizyczne do sezonu

Czyli wagowo stoję całkiem niezle ... :twisted: ..waga koreluje też mocno z wiekiem , zmężniejesz jeszcze :wink: na tym zestawieniu można też zauważyć zależność MOCY pływania od WAGI co jest dla mnie oczywiste lekkie koty mogą się szybko uwijać - nie muszą tak mocno cisnąć krawędzi, ale też i ..nie...
cron