Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: SU-2
15 mar 2015, 09:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Su-2 Hydrofoil

Miło nam poinformować, że powstały pierwsze polskie hydroskrzydła – czyli produkcyjne deski do Foilboardingu. W ostatnich sezonach foilboarding się rozwija , coraz częściej widzimy „lewitujących” surferów. Niestety ceny zestawów są mało przyjazne kajciarzom, dlatego firma SU-2 – obecna na rynku od r...
autor: airman
16 mar 2015, 09:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Polak - Paweł Ratuś - 1 w zawodach w Belgii

Na międzynarodowych zawodach landkiting'owych w Belgii nasz zawodnik Paweł Ratuś (AIRMAN - FLYSURFER) zdobył najwyższe podium w konkurencji freestyle. Paweł już od kilku lat uważany jest za jednego z najlepszych zawodników landkitingowych. Wygrywał wszystkie imprezy krajowe i zdobywał wysokie pozycj...
autor: andrzejwodejszo
23 mar 2015, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

odległość do księżyca to około 380 tysięcy kilometrów - do najbliższej gwiazdy natomiast (słońce) to już 150 milionów kilometrów - ciężko będzie AŻ TAK przestrzelić :)
autor: jedi1
26 mar 2015, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zapomniane Cabarete

Szukając miejsca do wyjazdu na zimę w tym roku chciałem zobaczyć Karaiby. Jako, że zwykle podróżuję samemu to bezpośredni lot ze względu na quiver był co najmniej mile widziany. Tutaj z pomocą przyszło TUI, które w zeszłym roku uruchomiło loty czarterowe w dobrej cenie na Dominikanę, więc wybór padł...
autor: Hydrosfera.pl
27 mar 2015, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najbardziej pojemny quiver

Cześć, Mystic w tym roku wypuścił dosyć ciekawy quiver z odczepianymi kółkami, model Elevate . http://hydrosfera.pl/picturesbig/35859_0.jpg Jego waga z kółkami to zaledwie 2.8kg :!: , co zdecydowanie pozwala na zapakowanie większej ilości sprzętu. Więcej info: http://hydrosfera.pl/Pokrowiec_Mystic_2...
autor: Ksiaze
03 kwie 2015, 19:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Firma SU-2 Kiteboarding pragnie bardzo podziękować Markowi Rowińskiemu Juniorowi za kilka ciekawych sezonów współpracy. Marek jest wyróżniającą się postacią polskiej sceny freestyle'owej. Znany z agresywnego stylu jazdy, nowych trików, power style'u Marek został w zeszłym roku Mistrzem Polski we Fre...
autor: KiteOffer
15 kwie 2015, 13:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko /Dakhla - Kiteoffer Camp [3. 2015]

Czołem, ostatnio pojawiło się kila relacji z wypadu do Dakhli, w tym samym terminie nie zabrakło również i nas, dlatego też wrzucamy nasz punkt widzenia tej niesamowitej pustynnej miejscówki. Od kilkunastu miesięcy rozglądaliśmy się za sensownym połączeniem lotniczym do miejscówki, która w świecie s...
autor: przemass
17 kwie 2015, 21:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flysurfer - BOOST - nowa linia latawca pompowanego

Jeśli mam być szczery, ten laawiec przypomina mi ( przynajmniej kształtem ) Crossbowa z 2006 r...rozumiem że ma być boost ale ten etap rozwoju kite też już minął i są konstrukcje noszące lepiej i przyjemniej od klasycznych bow. A tak już zupełnie szczerze to ciężko mi powiedzieć cokolwiek dobrego o ...
autor: TrueKejner
18 kwie 2015, 11:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wiązania/buty "CABRINHA H3"- hot stuff !!!

WRACAJĄC do tematu, nie wiem JAKI masz patent na to, by się nie wcinać przy nauce nowych rzeczy, 1. generalnie to zawsze spadać na deskę i uczyć się wszystkiego jak najmniejszymi krokami. Jak za mocno wieje to nie szarpię się na trudne rzeczy tylko robię to co umiem bo nawet jak coś pójdzie źle wie...
autor: TrueKejner
19 kwie 2015, 15:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wiązania/buty "CABRINHA H3"- hot stuff !!!

z filmu widać wyraźnie , że staram się latawiec mieć możliwie nisko ALE JEDNAK - na moment przed wybiciem (23-24 sekunda) już ciągnę go nieświadomie w górę no dokładnie w momencie wybicia kajt leci prosto w stratosferę- no a w ten sposób nie ma szans złapać po ludzku bar skoro ty lecisz w prawo a b...
autor: zaq
19 kwie 2015, 17:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: C L A S H KITEBOARDS ! Genialne deski wywodzące się z rodziny BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/zna?

Dołożę swoje 3 grosze, moze sie powtórze z tym co tu napisano. Jako że pływałem na: 1. NHL, 50/50, T5 - z tych desek pewnie najlepsza była 50/50. 2. RRD Placebo - tego ścierwa nie chciałbym widzieć na oczy. Twarda jak kamień, na niej się uszkodziłem. 3. SU2 - ostatni sezon 4. Naish - /deski Victora ...
autor: Blesso
25 kwie 2015, 09:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co zwiedzić/zobaczyć w okolicach Władysławowa gdy nie wieje?

Może osoby mieszkające na Wybrzeżu nie zwracają uwagi na takie drobiazgi, ale mnie cieszą nawet najmniejsze miejscówki gdzie można coś zobaczyć. Moja ekipa była np zachwycona spacerem typu " idziemy zobaczyć wiatraki" - zostawiliśmy samochód w Gnieżdżewie i wpakowaliśmy się w okoliczne łąk...
autor: BraCuru
27 kwie 2015, 11:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FAQ dla TT rejsiarzy

3. Na czym mają polegać zawody na prognozę? W ramach eksperymentowania komisja sportu dopracowuje następujący model: Organizator ogłasza tryb stand-by na jeden tydzień wakacji. Chętni zgłaszają się do organizatora mailowo i podają numer komórki kontaktowej. Na 2 dni przed pierwszym dniem zawodów o ...
autor: TrueKejner
29 kwie 2015, 20:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

równocześnie cała grupka ludzi, którzy najbardziej cenią sobie pływanie przy 18 węzłach na średnich kajtach będzie codziennie szlifować krok po kroku kolejne triczki. zero wenzłuf- zero funu? :doh:
autor: zawodowiec
29 kwie 2015, 23:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Wdg, mnie Marek kompletnie nie pasowal do SU-2 :) Wydaje mi się zę była to troche uparta firma które leciała po swojemu nie patrząc w trendy i nowe standardy np : brak płaskiego dna przez 5 sezonów :) 99% firm wiedziało że freestyle idzie w buty . Jedyne co trzyma ją na rynku to niska cena co przeko...