Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: TrueKejner
29 maja 2013, 06:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Archisurf - wind & kite surfingowe zawody Architektów

Hahaha! no to ładnie- ponoć jestem na tym kierunku...
autor: grychu
04 cze 2013, 20:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gacie

a przeciez miały wszytą opaskę antyposlizgową?.. Heeheee.tez nie moge ze smiechu. Ale na powaznie to musiały zleciec przez głowę,nie ma bata musiało tak byc.:) ok. Teraz juz zupełnie serio.... wczoraj widziano na helu fokę w takich gaciach hehe Z uwagi ze temat jest mega smieszny proponuję zrzucic s...
autor: andrzej.b
05 cze 2013, 00:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Początki kitesurfingu w Polsce

Myślę że początki kitesurfingu sięgają jeszcze dalej:Pamiętam jak w latach 90-95 pływaliśmy na Mewia szukać spadochronów(niektórzy pamiętaja te czasy jak manewry się odbywały) ,wracaliśmy z kilkoma sztukami (odpinało się od beczek fosforu) i wracaliśmy do Kuźnicy ,później brało się taki latawiec i p...
autor: Sonix
05 cze 2013, 14:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: gacie

Witam.
Dziś byłem na spocie gdzie kolega zgubił gatki i co ujrzały moje oczy sami zobaczcie
autor: Juniore
05 cze 2013, 18:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Test Days 2013 w bazie Kite.pl

Hej, wrzucam trochę fotek podsumowujących tegoroczne TEST DAYS. W tym roku wiatr nam dopisał nieco bardziej niż podczas zeszłorocznej edycji. Czwartek w Pucku piękna popołudniowa sesja gdzie rozwiało się na małe sajzy oraz piątek i wyczekany wiaterek w Osłoninie :) Co do frekwencji testujących to wi...
autor: TrueKejner
05 cze 2013, 19:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rodos - początek lipca

- trochę osób jezdzi transferami lub busem ale zdecydowanie polecam stopa, którego jest zawsze bardzo łatwo złapać i koszta wychodzą wtedy żadne. większość stałych bywalców tam tak robi -hoteli nie polecam ze względu na jakość. jest super pole namiotowe niedaleko spotu. ceny są tam przyzwoite (około...
autor: TrueKejner
06 cze 2013, 22:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rodos - początek lipca

... można też samemu złowić rybę co przy podstawowych umiejętnościach jest umiarkowanie trudne (z dobrym sprzętem wędkarskim i w miarę na trzeźwo da się złapać nawet 2 ryby dziennie). To na prassonisi najlepsze rozwiązanie .. też nie mogę się powstrzymać, ale nie ma co się przejmować, wątek trafi t...
autor: Lech'u
10 cze 2013, 14:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Australia

Zdecydowanie Zachodnia Australia da radę, generalnie od listopada do kwietnia okolice Perth- później trzeba uciekać bardziej na północ wybrzeża w stronę Geraldton. Co do spotów to w ok. samego Perth można przebierać- tak jak wspomniano wcześniej poranki to Point Walter (od 5 rano), a popołudniami ws...
autor: mandaro
10 cze 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: open C-shape

Open C jak rozumiem, to jest takie bardziej rozwarte C? Taki PARK albo RPM? Co? Ojciec Gizeli Pulido (to ten, co Razora projektował) mówił, że do freestyle potrzeba 5 poprzeczek i kształtu typowego C Czyli im bardziej OPEN, tym mniej C. Sprawdzona przeze mnie twardość od najmniejszej: RPM 50/Fifty T...
autor: siekier
11 cze 2013, 21:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: podpisanie deski

no to je amelinum, panie!
autor: swistak
12 cze 2013, 18:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kiteloopowe fotki

znamy takich co doczekali się "tego" na tym latawcu
autor: Smokie
13 cze 2013, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Raczej ale Ty wolisz przecież Trabanty hehe :)
autor: Smokie
14 cze 2013, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski słabowiatrowe: krótsze i szersze czy dłuższe i węż

Koniecznie z sękami a genneralnie to najlepsze takie co z nich stolik na browarek albo inne delicje mozna zrobic jak slabowieje
autor: Adam S
14 cze 2013, 11:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mistrzostwa Ameryk Śr i Płd 2013 - Duet ciśnie dalej

To trochę inna strefa czasowa i świadomościowa, Marku. Karaiby, chill man.

Patrząc na wyniki Dżaniaka jestem pewien, że komisja regatowa i spora część floty zna już trochę słów po polsku ;)
autor: TrueKejner
15 cze 2013, 13:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Podpiecie leasha

nie no może jak ktoś jest totalnym idiotą i codziennie kończy sesję przelatując kiteloopami po plaży albo łące to może przyczepienie leasha z tyłu wyjdzie mu na dobre. Może rzeczywiście leash z tyłu daję bardziej naturalną pozycję jak jesteś targany przez kajta, nie wiem. Ale to już jest ważne chyba...