Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: kitemielno.pl
08 maja 2015, 19:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

PIERWSZY NA ŚWIECIE WYŚCIG KITESURFERA Z NIEPEŁNOSPRAWNYM KOLARZEM.

Po raz pierwszy na świecie mamy przyjemność zaprosić Was na niesamowite wyzwanie jakiego podjęli się dwa śmiałkowie - Maks Żakowski oraz Mariusz Chodacki! Nazwa: West Coast Challenge Format: Wyścig Kto: Kitesurfer - Maks Żakowski vs kolarz na Handbike - Mariusz Chodacki Trasa: Międzyzdroje - Jarosła...
autor: szed
12 maja 2015, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Silesian Team - WYJAZDY

Tradycyjnie już krótka fotorelacja z Majówki 2015 w Lo Stagnone na Sycylii. http://szed.pl/downloads/kiteforum/lo-stagnone-2015/napis.jpg Co tu dużo pisać... miejscówka jest po prostu WYCZESANA w kosmos! Jak widać na mapce, jest gdzie pływać :wink: I do tego prawie wszędzie woda po pas. Spot obsług...
autor: Adam S
21 maja 2015, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prognoza na 1.08.2015 - ilu z nas będzie miało deskę race

Ta ja się nie powstrzymam od złośliwości. Zgadzam się z Ziomkiem. Marek jest naćpany folioendorfiną i, jak każdy nałogowiec, traci kontakt z rzeczywistością. Patyczaków nie będzie dużo więcej niż rejsiarzy. A wave nigdy patyki nie przegonią. Istotną częścią wave jest możliwość opowiadania kolegom w ...
autor: TrueKejner
22 maja 2015, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Wiktorek pisze:Moja z tego rocznika jeszcze się trzyma ... jak to złamać?


hmm...
8)
autor: TrueKejner
23 maja 2015, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

bylismy razem w tarifie i nie zlamales ani jednej przez 10 dni .Smie twierdzic ze 90% forumowiczow nie zlamie tych desek przez cala swoja przygode z latawcami ...a pozostale 10% trafi wybrak albo Karasiowa próbke . Jakosc plywania to jedno ...nie kazdemu musi wszystko pasowac jednemu klesz innemu f...
autor: Kuba Gdynia
23 maja 2015, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

Mordy moje trzeba mieć w życiu dystans. W życiu też liczy się szacunek dla drugiej osoby. z 2 złego, wole czytać tego "trolla" niż krzyczących o cenzurze lub urzadzających regularne nagonki w grupach z polowaniem tutaj na innych. btw. Pablo pisałem kiedyś w dyskusji = opcja personalizacji...