Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: JastrząB
17 sie 2013, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Nowa łejwówka

Chciałbym się dziś pochwalić najnowszym dokonaniem, tym razem bez relacji (wybaczcie): http://s4.ifotos.pl/img/4jpg_neaaaah.jpg Surfboard 5'9"x18,5', fish tail. Trochę się natrudziłem przy tym projekcie, było parę rzeczy z którymi miałem do czynienia po raz pierwszy, szczęśliwie udało się nicze...
autor: FORD KITE CUP
18 sie 2013, 08:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP Jastarnia - Mistrzostwa Polski !!

Oficjalne wyniki Mistrzostw Polski 2013 w Kite Racingu: 1. Maks Żakowski 2. Błażej Ożóg 3. Tomek Janiak 4. Przemysław Miarczyński 5. Marcin Urbanowicz 6. Margus Otsa 7. Dominik Glogier 8. Michał Majewski 9. Arkadiusz Kusalewicz 10. Piotr Bocher 11. Maciej Czernicki 12. Andrzej Ożóg 13. Jakub Bartec...
autor: NEMO
18 sie 2013, 22:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: klej do podklejenia zaworów

Kupiłem klej Bison do miękkiego PCV. Podkleiłem prawie wszystkie zawory w tubach bo jak się okazało po sprawdzeniu prawie wszystkie lekko odchodziły, a zawór spustowy odszedł zupełnie. Trzyma mistrzowsko. Wszystko super szczelne. Jestem bardzo zadowolony. polecam http://sklep.tip-top.net.pl/1135-812...
autor: surfbabe
27 sie 2013, 13:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gokova - Turcja, ktoś z Was testował?

obiecałam kilka słów podsumowania... wrzucam też kilka fotek ilustrujących okolicę (niestety zrobionych telefonem). zatoka Gokovy: http://helensprings.nazwa.pl/SZUFLADA/Gokova/bay.jpg czy: https://maps.google.com/maps?q=gokova&hl=pl&ie=UTF8&ll=37.034488,28.315372&spn=0.05495,0.077162...
autor: TrueKejner
29 sie 2013, 21:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Summer Kite Festival 2013

i jeszcze taka relacja z zawodniczego punktu widzenia. jest dużo fachowych terminów, także nie polecam tego tekstu amatorom, bo jest on skupiony głównie na przebiegu regat i organizacji treningów klubu. z drugiej strony ciekawy artykuł dla osób chcących podszkolić się trochę w startach- jest trochę ...
autor: FilipN
30 sie 2013, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Doradźcie C lub OPEN

Ziomek. pisze:
..cenię sobie Krzysiek Twoje zdanie - dlatego czekam na minusy Razora - ja nie znalazłem..

peace


znalazłeś... dryfując 2h do Swarzewa :P
autor: jedi1
30 sie 2013, 11:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Doradźcie C lub OPEN

..cenię sobie Krzysiek Twoje zdanie - dlatego czekam na minusy Razora - ja nie znalazłem.. Za mało pływałem na Razorze, żeby się o tym sensownie wypowiadać. W porównaniu z Open C, to sam wiesz jakie są różnice. Dla niektórych one są na minus, dla niektórych na plus. Razor (jak i inne C) będzie wyma...
autor: onzo
05 wrz 2013, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie

andkite pisze:Palce stóp podwinąć do góry


i z czasem nabawić się zapalenia ścięgien. Nie polecam - jeśli palce trzeba podciągać to trzeba zmienić strapy.
autor: FilipN
05 wrz 2013, 20:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

odpalash zrywkę, latawiec spada i nie generuje mocy, ale wisi na leashu. no właśnie taka jest z grubsza zasada działania systemów bezpieczeństwa w każdym współczesnym latawcu! Dla czego start bez leasha? dla tego, że po użyciu zrywki zdarza się, że latawiec nie traci mocy. A startując latawiec, jes...
autor: Maxx
05 wrz 2013, 23:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Prawdą jest, że tego dnia ktoś tego dnia w Kuźnicy zmierzył 48kn ??? Nie chciało mi się wierzyć. -Byłem na obiedzie. Tak, ok. godziny 15 przeszedł biały szkwał z ulewą, ledwo zdążyłem wylądować kajta i mega przykuło ;) Wychodzenie z kitem zwłaszcza dużym w warunkach niebezpiecznych i załozenie z gó...
autor: TrueKejner
07 wrz 2013, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krzysiek Issel - Fresh Water "video"

Zajebisty edit, zazdroszcze 4 tyg na Rodos. Kejner mógłbyś napisać coś więcej jak wygląda poprawna praca nóg szczególnie w bj3 i bj5? bardzo upraszczając: w większości podstawowych tricków czyli wszystkie przełożenia po raley, back airpass, NIS sprawa wygląda podobnie. Generalnie w trickach gdzie n...
autor: TrueKejner
08 wrz 2013, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

W końcu się doczekałem wyjeżdzam na 3 tygodnie na Rodos z Łukaszem. Mam zamiar trenować ile się da, aby przygotować się na następny sezon w zawodach. Paluję wylądować Backmobe, może uda się zrobić kiteloop hp. Będę Wam zdawał relacje jak to było poprzednio o moich postępach. Właśnie młodzi jest zad...
autor: pawbuh
08 wrz 2013, 20:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: System namierzania deski

kw92 pisze:Bez urazy ale chyba bardziej przydał by się system namierzania laczków, bo osoba umiejąca pływać gubi je częściej niż deskę :thumbsup:

To sobie musisz do laczków przyczepić butelkę 1,5l , najlepiej po mountain dew
autor: FilipN
08 wrz 2013, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Mój szwagier [...]ma za sobą już połowę kursu (ok. 5godzin), body dragi za nim. Zapytałem go czy umie już wystartować latawiec, powiedział, że wchodzi do wody z instruktorem i dopiero instruktor podaje mu już odpalony latawiec. I bardzo dobrze. Nigdy nie dałbym startować latawca kursantowi w ramach...
cron