Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: FilipN
10 wrz 2013, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Sorry, ale nei jest moim obowiazkiem rozgladac się dookoła i non stop czy ktoś własnie nie postanowił sobie wylądowac latawiec nie sprawdzając czy ma ku temu możliwości. Nie jest moim problemem, że ktos ma poplątany spzręt i zamaist używac go zgodnie z przeznaczeniem w razie systuacji niebezpieczne...
autor: onzo
10 wrz 2013, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Zakładając, że zawsze będzie czas na analizowanie czy nastąpił moment na zerwanie zrywki, tak naprawdę ryzykujemy życiem. Odpowiadam: nie, tego czasu nie będzie. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała jeśli się go nie użyje. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała, jeśli linki będ...
autor: Fikus
10 wrz 2013, 16:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Konkurs Wypad na prognoze - rozstrzygnięty! Kolejną edycję wypadu na prognoze rozpoczęto na plaży na mietkowie 6 Września, w piątek po południu. Zaraz po udanej sesji na wodzie, uczestnicy wysłuchali relacji z prognoz, ocenili spoty to tu, to tam i demokratyczne wydali werdykt. Konkurs wygrała Rugi...
autor: TrueKejner
10 wrz 2013, 17:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ProCamp z "Księciem" Łukaszem Ceranem na Rodos relacje d

Marek, Zrobiliśmy trzeci tajny;) termin, także zostają do 28.09 plus Kajtpeloowa ekipka też będzie, ale to już pewnie wiesz :wink: Pozdrawiam, ...no to zweryfikuję postępy :twisted: :twisted: :twisted: P.S Zapraszam na nieodpłatny procamp pod sklepem. treningi wieczorowe będące znakomitym uzupełnie...
autor: FilipN
10 wrz 2013, 21:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Kristoff pisze:No, i robi się grubo. Teraz winien jest pomost. W następnej kolejności stawiający pomost...


a kolejny winny będzie ten, kto nalał wody do zatoki....
autor: ni_knight
13 wrz 2013, 10:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Mój głos w tej dyskusji na temat bezpieczeństwa nie osamotniony. Nie rozumiem tych którzy tak wybrzydzają leasha, którego wszyscy i tak używają. A irytuje mnie tylko brak troski o bezpieczeństwo innych. Nie jest osamotniony, ale rzuca się w oczy tutaj podział na tych co już dużo wody z zatoki wypil...
autor: onzo
13 wrz 2013, 11:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Jeżeli mogę się spytać, może ktoś mi to wytłumaczy ?? czemu szkółki piszą np. iko 1+2=8h a w rzeczywistości jest to 4h, bo wejścia do wody przeważnie są po 2h i tak są rozliczane. Niby wszystko jest ok, ale wejścia są 2 osobowe co nam daje 1h z latawce + 1h bezczynnego siedzenia w wodzie. Czyli de ...
autor: dasnsad
13 wrz 2013, 20:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedam SU-2 2011 Freestyler

Takie wygibasy można robić, że plegary będą boleć widownie od oglądania !!!!
autor: Piterr
16 wrz 2013, 19:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Witajcie, jako świeżak z wielkim zainteresowaniem przeczytałem cały wątek, bo w ten sposób również szukam podpowiedzi doświadczonych kolegów którzy przeżyli nie jedno i nie ma sensu abym wyważał drzwi wiedzy które ktoś swoim doświadczeniem już otworzył. Ale od początku. Przygodę z Kite zacząłem na s...
autor: jedi1
17 wrz 2013, 22:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FlySplit - deska, którą zmieścisz w bagażu podręcznym?

Kristoff pisze:A poważnie - tak spakowane latawki + FlySplit i z wyjazdu można jeszcze beczkę wina przywieźć i nadal się człowiek zmieści w limicie wagowym.


Ale tak spakowane latawce i deska dalej ważą tyle samo co rzucone luzem :wink:
autor: rolnik
18 wrz 2013, 09:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

O, jest lepiej, juz cos mozna sie konkretnego dowiedziec w tym watku, dzieki za konkrety :thumb: Mam pytanko jeszcze a propos leasha - gdzie go podpiac? Zakladajac, ze sie nie plywa UH podpinanie z tylu jest raczej niewskazane? W moim trapezie (TFM) mam jeszcze 2 kolka po lewej i prawej. Z kolei ja...
autor: onzo
18 wrz 2013, 09:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Panowie, ale dyskusja na temat szkoleń na godziny/ na efekt była już przeprowadzana wielokrotnie i myślę, że nie musimy po raz kolejny przerabiać tego tematu w tym wątku. Już i tak jest wystarczająco długi.
autor: FilipN
18 wrz 2013, 21:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UJAWNIĆ SIĘ WHO is WHO , jest ktoś odważny

kiteoszoŁom pisze:Wierz mi - nie założyłem profilu aby kogoś opluwać i stać się hejterem. :naughty:


ależ nikt tak na pewno nie pomyślał... na podstawie twojej dotychczasowej twórczości to wręcz niemożliwe....
autor: onzo
19 wrz 2013, 15:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zaginął C L A S H 134 niebieski - 20 lipca sobota - Zato

art 290 kodeksu morskiego: http://www.arslege.pl/kodeks-morski/k559/s6044 należy się do 30% wartości, ale parę innych artykułów mówią też o sposobie postępowania w przypadku znalezienia mienia (m.in.: konieczność zgłoszenia a po 30 dniach oddania znalezionego mienia do urzędu morskiego). Tradycyjnie...