Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: natka
02 lip 2013, 10:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Summer Kite Festival 2013

Ziomek. pisze:
...szlafrok wykrochmalony?

peace


szlafrok sie krochmali, sauna sie grzeje a sniadanie zamowione na g. 8.00 do pokoju 282 (strzelam;)...łabędzie z ręczników juz czekają :P
autor: Jurgen
03 lip 2013, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

Adaptive Airfoil http://www.flysurfer.com/wp-content/uploads/2013/06/cronix_adaptive-airfoil.jpg ...Cronix zmienia swój profil podczas lotu co daje dużo większe osiągi. Jest to możliwe dzięki linkom zamocowanym na krawędzi spływu. .... Ta innowacja była w Cabrinha Nitro z 2005 :wink: http://91.229....
autor: Pinio
04 lip 2013, 03:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

To spleene to całkiem fajma firma, latawce mnie nie przekonują komórki to inne latawce ;-) ale deski no są niczego sobie zaczynam się coraz bardziej przekonywać :thumb: Tez nie potrafilem sie przekonac do komorowca na poczytku. FS mnie przerazaly ale na spocie koles mi pokazal X-19 i wystarczylo, z...
autor: mkmiec
04 lip 2013, 06:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: C L A S H ! Deski BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/

Ziomek. pisze:..po prostu nie mam już czasu na przeciętny sprzęt...


a ja sily
autor: mary.dk
04 lip 2013, 10:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

airman pisze:FLYSURFER CRONIX - nastała nowa era!


Raczej pewna era sie skonczyla :hand:

Pozdro...
autor: Crazy Horse
04 lip 2013, 12:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co robimy, gdy nie wieje- deska z wioslem Stand Up Paddl

Co by nie stać w korku w sezonie, można przytrać łapy ;)

Obrazek
autor: jedi1
05 lip 2013, 14:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

Z Crossbow Cabrinha tez sie smiano i patrzono jak na dziwolaga a teraz ?) Jako, bodajże ostatni już prawdziwy Bow, wychodzi z produkcji na 2014. A śmianie śmianiem, większość firm stara się maksymalnie uprościć latawce (krótkie uzdy, brak bloczków), aby były bardziej bezpieczne i niezawodne. Flysur...
autor: Wasyl
07 lip 2013, 21:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

Denis Zurik 3er clasificado Kite Boarding World Championship 15-16 lat
autor: krzyniu
08 lip 2013, 15:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

No hej.
Sory że, tak pózno. Zająłem 5 miejsce. Gdyby nie to że, jeden z sędziów nie zauwazył mojego ostatniego tricku był bym przynajmiej na miejscu 4. Taki sport... Za niedługo napisze coś dłuższego.
autor: TrueKejner
08 lip 2013, 18:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

coś ostatnio często się słyszy jak jakiś sędzia z pekry nie zuaważa tricków bo mu się akurat kawa wylała... Ciekaw jestem o co w tym chodzi- skąd niby wiesz że nie zauważył tricku? Jak poszedłeś się pokłócić to mieli na karteczkach to napisane (chodzi mi o to jakim tam system były te zawody sędziowa...
autor: LSK_1
09 lip 2013, 10:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

Marek, jeśli pytasz o szczegóły to powiem tak było to dla nas duże zaskoczenie, a dla Krzyśka rozczarowanie ponieważ hit miał ewidentnie wygrany przynajmniej tak to wyglądało z brzegu ale ponieważ nie jesteśmy sędziami czekaliśmy na werdykt . I co się dzieje dalej. Schodzi sędzia główny do Krzyśka, ...
autor: TrueKejner
10 lip 2013, 09:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP Łeba 12 - 14 lipca!

no właśnie! SPOTKANIE SZYPRÓW... trzeba pielęgnować polską mowę.

Hahaa, co za beka!
autor: BraCuru
10 lip 2013, 09:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zwijanie baru - wynalazki

Zdecydowana większość z nas rozłącza linki przy składaniu latawca. Wiemy, że w zależności od tego jak się zwinie potem się ma lub nie ma problemów z ponownym ich rozwinięciem i podłączeniem. Są różne patenty jak zwijać "słusznie". Najnowszy "wynalazek" został zaprezentowany przez...
autor: Fred :: TeamKatapa
11 lip 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ok, byłyś w stanie w takim razie zrobić minitutorial ... Kolego sympatyczny, dla własnego bezpieczeństwa powinieneś taką wiedzę jak najbyszciej posiąść!! Nie dopytuj się na forum, tylko weź telefon i zadzwoń do swojego instruktora z reklamacją, bo nie przekazał Ci podstawowej wiedzy, która ma wpływ...
autor: BraCuru
14 lip 2013, 03:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP Łeba 12 - 14 lipca!

Po zawodach. Skończyło się na pojedynczej, milionie heatów lasek, młodzików i mastersów oraz 8 wyscigach. Jedno sie wyjaśniło na pewno. Synek klepnął Puchar Polski zwyciężając 3 raz z rzędu. Nie ukrywam radochy i dumy :D :D :D http://imageshack.us/a/img15/8908/ugeg.jpg Zdjęcie Łukasz Nazdraczew
cron