Znalezione wyniki: 261

Powrót

autor: Stawny
15 lip 2013, 15:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

To fakt na wodzie zebrała sie niezła grupa :thumbsup: więcej było tylko w piątek bo w pewnym momencie (dołączył do nas Rabit Gang na Maszo) i szło w dół 14latawek :shock: W końcu pojawił się chromosom X w składze, jak na drugą obecność na otwartym 100% sukces :thumb: :thumb: :thumb: Jeszcze raz dzię...
autor: mih
24 lip 2013, 14:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: su 2

Ta, a najlepsze jest to, że na trójce byliśmy tego wieczora na piwku.
ps. Asia powiedziała, że naklejki nie zerwie :D
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: andi
26 lip 2013, 06:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: W dechę, czyli surfing, windsurfing i kitesurfing

Ale nie tylko prędkość jest czymś, co przyciąga do tego sportu – dzięki latawcowi można pokonywać nad wodą znaczne odległości. W 2006 r. Kirsty Jones przeleciała 225 km z Wysp Kanaryjskich do Maroka, co zabrało jej 9 godzin. Eric Gramond pokonał w powietrzu 420 km z Fortalezy do Parnaiby w Brazylii...
autor: Sebastian Kite.pl
26 lip 2013, 10:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wainman Hawaii C-shape

Hej,

Być może od przyszłego tygodnia będziemy mieli sztukę u nas, damy znać;)

Pozdro,
autor: FilipN
26 lip 2013, 14:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Kitesurfing w mediach"

Nie no, pewnie. Zróbmy jeszcze kilkanaście dodatkowych działów. Następny może "Kitesurfing w klozecie"....
W dodatku pomysł, żeby ten dział, jak i "relacje..." znajdował się wyżej niż zaginione, bezpieczeństwo, czy choćby recenzje, uważam za poroniony.
autor: Smokie
26 lip 2013, 17:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

biedaczysko , przyjechał pierwszy raz na wakacje rodzinne poopalać bez progno i zamiast badziewka kupować na dmuchańcach - od dwóch tygodni nie miał dnia bez wiatru :( Wczasy wczasy i po wczasach.... Człowiek pojechał na wypoczynek a tu ciężka orka, której nigdy w życiu bym się nie spodziewał... na...
autor: KnurOnTour
29 lip 2013, 01:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: MIEDZYZDROJE- ŁEBA- KITESURFER POSZUKIWANY

Świnoujskie - Łeba gwoli sprostowania. I nie zachodni, ale NNW.
Wyszedł w klapkach wynieść śmieci, ale zamiast kubła wziął kajta, a zamiast klucza do zsypu deskę. :clap:
I poszedł jak dzik w żołędzie. :lol:
Wrócił. :thumb:
Lubi to.
Można?
autor: mleczny
30 lip 2013, 15:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Denis i Marek - Ryf Mew, Kuźnice - rzeźnicze triki

Piękny warun, kozackie triki i najlepsze spoty : 2 tyg. temu miałem przyjemność spędzić jeden dzień z raiderami Su2 Markiem Rowińskim Jr. i Denisem Żurikiem. Wybór spotu był oczywisty Ryw Mew - pusto i mega warunki do freestyle, drugą sesję zrobilśmy w Kuźnicach, gdzie też byliśmy sami. Enjoy !!! ht...
autor: TrueKejner
31 lip 2013, 20:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2013 FREESTYLE

Sniady pisze:...Alexem( Kurna życzę mu tego tytułu bo chłopak ma moim zdaniem nieziemski styl, z którym nie może się Jacobs równać)


To chyba swoją wiedzę czerpiesz z "tvn style".
autor: Fred :: TeamKatapa
01 sie 2013, 07:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

Marek nie mówie, że to nie jest fajne, bo nie pływałem. uczucie z foila na pewno jest inne i sam chętnie w słabym wietrze bym spróbował. Z pływaniem na fali do którego dążymy lub powinniśmy ma to jednak niewiele wspólnego. Owszem gościu pewnie świetnie sobie radzi, ale jeździ miedzy tymi falami, skr...
autor: Smokie
13 sie 2013, 00:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Boom na kajty w Polsce

Rhall pisze:Może miał na myśli, że wake style to właściwa droga rozwoju w kite?


a może poszli do lasu ..
autor: TrueKejner
13 sie 2013, 12:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SUMMER KITE FESTIVAL Zawiadomienie o zawodach

chodzą słuchy, że to na tych zawodach ma być konkurs najlepszej stylówy wyjścia na podium...

ktoś mi nawet mówił, że za najlepszą będzie jakaś niespodzianka...
autor: natka
14 sie 2013, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SUMMER KITE FESTIVAL Zawiadomienie o zawodach

Ziomek. pisze:
..spoko, nie na pływanie tam jedziemy przecież :hand:
z tego co wiem, sauna otwarta i pofristajlujemy na parkiecie w Amberze :wink:

peace



haha dokładnie, freestyle to będzie na DYSKOTECE
DJ będzie znow pozdrawiał WSZYSTKICH KAJTÓW
:D
cron