Znalezione wyniki: 22

Powrót

autor: eska
13 lip 2017, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Burco Bornholm Crossing

Obrazek

Jest też na pokladzie One Men Army czyli Dzida.com we własnej osobie :)
autor: eska
13 lip 2017, 10:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Burco Bornholm Crossing

10:10 ruszyli - pomachali na pożegnanie przy glowkach falochronu i pocisneli w stronę Szwecji :) fala nie powiem - nie zazdroszczę ale w końcu płyną nad wodą więc oby fale laskotaly ich tylko po masztach :)
autor: eska
13 lip 2017, 22:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Burco Bornholm Crossing

Sympatyczny koniec na plaży w Grzybowie, a teraz mini after u Bracuru na kwadracie :) No i sam crossing w dwie strony tam i z powrotem :) to się liczy - wszyscy pełni pozytywnych emocji i oby tak dalej. Na pewno dluzsza relacja wkrótce od samych uczestników. http://surfhangar.com/wp-content/uploads/...
autor: eska
28 wrz 2017, 22:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

Pełna zgoda - i dlatego właśnie nie ma szans na zrobienie tej trasy w takim czasie jak kamień albo Nokia 3310. Fajnie, że sie rozumiemy i ze zgadzasz się ze 15m tam i z powrotem to lipa. Kupię nokie 3310, bo samsung xcovera 4 którego mam od wczoraj niech piekło pochłonie (dotyk nie działa, albo ja ...
autor: eska
28 wrz 2017, 22:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

Koniec sezonu przyniósł nam niecodzienne wydarzenie, okrzyknięte "rekordem świata" polegającym na wyholowaniu na 68m za samochodem na lince Victora Borsuka. W mediach burza i szampany, na FB pytania o to jak została zmierzona wysokość i czy to wszystko przystoi kitesurferowi. Sprawdźmy co ...
autor: eska
06 paź 2017, 20:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

A czy za sukcesem sportowym przyszedł sukces finansowy? Eska nie rozumiem dlaczego robisz zarzut z tego że Victor na tym zarabia.Chłodna kalkulacja na $$$? :doh: Nie każdego może tata utrzymywać żeby móc sobie pływać i spokojnie trenować ... a potem jeszcze "wstydzić" się za kogoś bo poch...
autor: eska
22 maja 2018, 20:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: VIDEO CABRINHA Team Polska podczas Flyn Bay Bash Progression Camp 2018

43 odsłony posta i żadnego komentarza? To ja napiszę pierwsza - CH, brawo ze Ci się chciało nakręcić i zmontować, super gratki dla Tusi która ciśnie na równi z chłopakami każdą kite akcje i wyrabia tygodnie na wodzie (tak ja kw zeszłym roku), brawo dla Marasa i Daniela za wypas triki - to się samo n...