Znalezione wyniki: 51

Powrót

autor: bartolomeo_n
25 cze 2014, 15:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Do tych szortów na pianę to się przyp... bez sensu zupełnie. Ja staram się je zakładać - ostatnio jechałem na wakacje, spakowałem je gdzie indziej i przez to potem ze 3x na kite pojechałem bez. Przy każdym dotknięciu tyłkiem dna myśle sobie 'k... znowu zapomniałem szortów' (bo w niektórych jeziorach...
autor: Maxx
01 lip 2014, 18:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

Głupi Wy... Pomyślcie, czy warto tak narzekać, skoro są ludzie, którzy przyjeżdżają do Nas po nowe, lepsze życie..?

Pozostawiam do własnej, cichej interpretacji.

Pzdr
autor: BraCuru
03 paź 2014, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje. Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas , a także dla osób potrzebując...
autor: Crazy Horse
08 paź 2014, 12:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

Pierwszy- "drugi", to większość z forum zna, ale może faktycznie ktoś nowy się zajara 8)

5.09.2005 - tej daty nigdy chyba nie zapomnę :wink:
Jeszcze raz dzięki dla Eski, że nie puściła kamery :D

phpBB [video]
autor: Pablo
16 kwie 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: odjazdowe aukcje alledrogo

ten temat jest na tyle zabawny, że wrzucam go na główne forum.
autor: Travel On Board
06 lis 2015, 11:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ceny sprzętu kitesurfingowego idą do góry 15-20%

Niestety - znaczne wzrosty we wszystkich markach :( Wnika to z relacji dolara do euro. Ceny w Europie podawane są w euro podczas gdy producenci płacą za sprzęt dolarami. Dolar znacznie podrożał w stosunku do euro. Ciekawe czy jak za 2-3 lata pojawi się odwrotna tendencja i kurs dolara poleci w dół,...
autor: BraCuru
05 kwie 2016, 00:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najnowysz edit Marka Rowińskiego Jr

zaaaak pisze:
BLADE Kites Polska pisze:Światowa czołówka!

świetne wideo, jedno mnie zastanawia .... co on z tych majtek wyciąga..?


To video to ewenement w historii kina krótkometrażowego!
Śledzie skupiły większą uwagę widza niż cycki :lol:
autor: TrueKejner
05 kwie 2016, 16:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najnowysz edit Marka Rowińskiego Jr

zaaaak pisze:Gdyby monter poświęcił tyle uwagi cyckom co śledziom byłoby inaczej... :wink:
btw świetny filmik, co to za miejsce...?

Gdyby Monter był singlem miałby pewnie większe pole do popisu hehe
autor: cartney
30 lis 2016, 17:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HEL2016 2,5 miesiąca w 2 minuty:)

Ja kręciłem jak sobie chodzą po falochronach o wschodzie słońca,,, jak się okazało, że spadła koleżanka prosto na twarz, wiem, że to straszne, ale myślałem, że oszaleje z radości, że się to nagrało;)
autor: BraCuru
13 sty 2017, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha Fireball - czemu dopiero teraz?

Wybacz, ale większość moich kolegów, znajomych, klientów, instruktorów pływa 90% w haku ale nie wyobraża sobie kitesurfingu bez walnięcia sobie raz na jakiś czas porządnego railey, sbenda, jest też coraz większa grupa ludzi którzy walą megaloopy w haku i mają po kilka hpków w zanadrzu. Przemass - n...
autor: zaaaak
26 mar 2017, 14:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Xensr

AlMastar pisze: dla mnie przeważający jest GPS..
wybaczcie ale nie rozumiem Waszych zachwytów nad gpsem który działa 4ry godziny, jak jest dobry klimat to siedzę czasami w wodzie cały dzień i co, power bank jeszcze wypadałoby doliczyć :wink: tych zabawek robi się po prostu za dużo..
autor: TrueKejner
18 kwie 2017, 19:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [S] Shinn Adhd 142cm blat + finy

no rączki brak już tak z zasady hehe. na życzenie mogę za to zalać te inserty od rączki żywicą- to da się zrobić
autor: Wrogu
12 maja 2017, 14:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński - Kenia trick edit

Dziwne, że nikt nie komentuje, bo od dawna nie było polskiego edita z takim pływaniem - jakościowo zarówno pod względem editu jak i trików :thumb: Spokojnie może stawać w szranki z zagranicznymi krótkimi produkcjami robionymi dla firm kajtowych :thumb:
autor: Rigus
12 maja 2017, 17:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński - Kenia trick edit

Ciężko komentować ze szczeną na klawiaturze :clap: