Znalezione wyniki: 51

Powrót

autor: mandaro
08 paź 2013, 17:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak prawidłowo pompować kajta - SPECJALNIE TEN DZIAŁ

A co jest tańsze? Manometr, czy Kajt? Ja pompuje do momentu aż mi się więcej nie chce. Wynika to z konstrukcji standardowej pompki, którą ciężko jest przepompować. Pod warunkiem, że producent nie napisał max PSI. -Wtedy manometr się przydaje. Napompowanego kajta kładę na gorącym piasku na godzinę. j...
autor: Max_Zakowski
07 lis 2013, 11:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gutek i Energa Sailing w regatach Transat Jacques Vabre

Super filmiki :clap: Ciekawy jestem wyniku, wygląda, że sprzętowo są przygotowani dobrze, trzymamy dzisiaj kciuki
autor: Smokie
09 gru 2013, 23:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2013 FREESTYLE

jak sie pojawi to zaplecze finansowe to się może dowiemy co stanie się na Fuercie ;) albo we Francji na dzień dobry :)
autor: suburban kite
12 gru 2013, 21:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Może to i nawet dobra reklama :) Wpadajcie na kejna do baz na Hel bo za rok może juz ich nie być !
autor: Smokie
16 gru 2013, 11:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Żal to wszystko czytać ... naprawdę. Chyba tylko polacy potrafią tak nasrać we własnym domu. Tym bardziej żenujące jest to że nam wszystkim powinno zależeć na ochronie naszych dóbr mórz i jezior bo dzięki nim ten sport istnieje. Większość z was dała się ponieść medialnym manipulacją i teraz plujecie...
autor: Shark
03 lut 2014, 15:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moja kite-fura :)

Aby Warszawce nie było smutno w garażu - taki projekt Polski motocykl WSK m06 model 64 rocznik 1967 Tutaj w przeciwieństwie do warszawy na pełnym zbiorniku paliwa 12.5l można przejechać 500km :) Piosenka : http://www.youtube.com/watch?v=awmDjftczOQ A nawet film : http://www.youtube.com/watch?v=kltcz...
autor: Ziomek.
29 kwie 2014, 11:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PKRA - Puchar Świata 2014 FREESTYLE

..se chłopaki pogadali :thumb:

Obrazek

peace
autor: dpacior
01 maja 2014, 10:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Oponki do busa kupię

Podziwiam zapał kolegów do pomocy, ale mysle ze przez rok Eska zdążyła już cos sobie kupic....
autor: feel
15 maja 2014, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

nie można jasno i konkretnie dla odmiany :?: bo ja za bardzo nie zrozumiałem o co chodzi... Chyba, że to temat tylko dla wtajemniczonych, nie dla takich laików :roll:
autor: TrueKejner
15 maja 2014, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

czy autor może wyjaśnić o co chodzi dokładnie w tym wątku? bo przez to słodzenie z każdej możliwej strony jakie to wielkie osiągnięcia tam nie padły (haha, jak można było aż tak to wyolbrzymić?) zgubiłem wątek. :doh: No chyba że chłopaki dostali się do Red Bulla no to rozumiem- intro trza zrobić. :t...
autor: Ksiaze
16 maja 2014, 12:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

"W krótkiej informacji o działaniach PZKite (o którą chyba chodzi) nie ma szans by wymienić wszystkich zasłużonych dla naszego sportu. Dlatego przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony brakiem wzmianki o nim. Wzorów do naśladowania mamy wiele, prócz tak znanych jak Viktor i Tomek jest jeszcze w...
autor: TrueKejner
17 maja 2014, 02:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

za 5 razem załapałem... nie lepiej napisać jednym zdaniem że chodzi o info na start PZkite? Haha, o to tylko chodziło?!? Gratulacje że w ogóle komuś się chciało rozkminiać tego posta- co to za bzdura totalna! Jak zawsze napisane tak, że cytuje "wystarczy przeczytać od początku do końca". ...
autor: Ziomek.
29 maja 2014, 21:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup 2014

..moja pierwsza fotka z rejsem :thumb:

Obrazek

:]

peace
autor: Kuba Gdynia
24 cze 2014, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Czepianie sie LIFESTYLE'u to przesada:D Wg mnie niech kazdy chodzi, jak chce,w czym chce i jak mu dobrze- chce czape w 30st-niech nosi. Chce plywac w szortach i lycrze na poziomie bodydragow??? A co mi do tego??? Wydawalo mi sie, ze tzw. "surferski klimat" to takze brak spiny,etc. Moze do ...
cron