Znalezione wyniki: 51

Powrót

autor: BraCuru
08 maja 2013, 11:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Facebook like na forum

Pablo pisze:tak też coś takiego możemy wprowadzić, natomiast udostępnij przydaje się np. jak chcesz spostować na Facebooku swoje ogłoszenie z giełdy.


Dziękuję bardzo! Nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji :clap: Piwko swoje pierwsze już postawiłem.
autor: swist
10 maja 2013, 22:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Z Zatoki Gdańskiej wynurzył się nowy ląd. Nazwali go Ryf

jaki ryf fok.. przecież to jest "wyspa miłości".. na supach tam wycieczki robiliśmy na majówkę jak nie wiało

jeszcze tydzień temu jak pływaliśmy tam to było przez co skakać... jak jest teraz nie wiem
autor: Crazy Horse
13 maja 2013, 17:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Miły poniedziałek z Markiem Shinnem

Uważaj BUtcher, bo ADS kasuje takie czepliwe komentarze ;)
autor: Ziomek.
15 maja 2013, 14:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w reklamach

Wiem że to kwestia "gustu" ale jakoś Suzi do mnie nie przemawia i nie kumam tego całego szumu wokół niej - mam na myśli urodę oczywiście a nie to co na kite poczynia.uwazam ze nie jest jakaś turbo sexi.czy tylko ja tak uważam ? :roll: nie nie tylko Ty.. na żywo słabiej jeszcze ..taki niec...
autor: browar-kite
21 maja 2013, 14:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Jestem początkującym kiterem i w ubiegły weekend obserwowałem pierwsze zawody w tym sezonie z cyklu Ford Kite Cup w Chałupach, zdziwiło mnie to, że impreza tej rangi ,która odbywa się od tylu lat i na którą zapraszane są również osoby niepełnoletnie, nie posiada podstawowego zabezpieczenia medyczneg...
autor: onzo
24 maja 2013, 17:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

ja bym zrobił wręcz odwrotnie. Jak wieje to nie ma spinki. Jak nie wieje to są bezsensowne dyskusje, które nic nie zmieniają. Jak ta np. A nadmiernemu ujawnianiu danych osobowych mówię stanowczo nie. Tym bardziej, że miałoby to nastąpić "z urzędu", nagle i wstecznie, czyli wszystko co napi...
autor: Smokie
02 lip 2013, 00:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Summer Kite Festival 2013

natka pisze:
Ziomek. pisze:
MUSI :hand: :twisted:

nie ma inaczej :snooty:




....już się boję :D


Biedny Świstak strasznie szybko się starzeje ;)
autor: FilipN
04 lip 2013, 11:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

eska pisze:ps. widzę że nowy z 1 postem to chyba jakiś miłośnik besta, bo same beściackie foty wstawił ^^


wnioskując po nicku to Krzysiek Issel i wstawił po prostu swoje fotki....
autor: Ziomek.
04 lip 2013, 11:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

ps. widzę że nowy z 1 postem to chyba jakiś miłośnik besta, bo same beściackie foty wstawił ^^ Lisz - jest oryginalny BEST HP leash - więc ..JEST faktycznie długi.. "Nowy" - Krzynio - to dość znana postać - w zeszłym roku 5te miejsce w Polsce w FORD OPEN, drugie w Juniorach, aktualnie jes...
autor: Pinio
17 sie 2013, 00:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wake Cup Szczecin - dobry występ Szczecińskich kitesurfe

Magda ale na kablu nie ma tego CZEGOŚ ;-)
No i u nas sezon się dopiero rozpoczyna :!:
Jeszcze tydzień i wszystko wróci do normy uff :-)
autor: bolec666
20 sie 2013, 13:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Moja kite-fura :)

moje sie juz kluje, jeszcze ze 2 miesiace... http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc3/1186072_4620360725681_1419317461_n.jpg http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/994920_4620361005688_1809355378_n.jpg http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/1149023_4620361165692_95043739_n.jpg
autor: march_in
04 wrz 2013, 17:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czasem taniej sensacji trzeba dać odpór

to ja juz nie wiem po co ten dzial pt kitesurfing w mediach jacek stworzyles.
autor: PusieK
15 wrz 2013, 00:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Ja

Panie Janku a tak chciałem się zapytać czy powstał jakiś filmik z ostantiego nieudanego crossu?
Tak obiecywałeś że materiał będzie więc pytam z ciekawości. A jak nei filmik to może jais raport albo podsumowanie albo coś?
Bez aluzji czysta ciekawość, już dawno miałem pytać!
autor: B@Rm@m
08 paź 2013, 17:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jak prawidłowo pompować kajta - SPECJALNIE TEN DZIAŁ

Z tego co zauważyłem to manometry są umiejscowione w górnej części tłoka pompki. Jeśli przestajemy pompować to manometr nie zatrzymuje się, tylko wskazówka opada ponieważ na tubie głównej jest wbudowany zaworek zwrotny. Gdyby go nie było to napompowanie latawca nie było by możliwe a co za tym idzie....
cron