Znalezione wyniki: 51

Powrót

autor: surfbabe
12 maja 2017, 23:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński - Kenia trick edit

Eska, najwyraźniej leży Juniorowi Shinn.

Bra... to Twoje dziecię ma kuźwa niesamowitą energię :) :thumb:

Pastor, Jouri, Len10, Rovinsky
:!: :thumb:
autor: ls84
16 maja 2017, 16:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile NHP 138x43 dla ridera o wadze 100kg

mala deska do tego tez bedzie o wiele bardziej miekka (pod ta waga) niz producent zakladal... da sie plywac tylko po co jak mozna cos wiekszego? lepszego? co masz konkretnego na myśli ? mam na mysli to ze jak deska ma rozmiar 138 i jest przedstawiona dla kogos kto ma 75-80kg to dla osoby majacej 10...
autor: BraCuru
24 maja 2017, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Shinn Grill & Chill

Minęły dwa dni od ostatniego postu i....
cisza :(

A ja napiszę tak:
Z A J E F A J N E !!!!!!
Brawo ekipa Shinna. Brawo Mleczny.
Klasa!
autor: admin
02 sie 2017, 18:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprawiedliwość istnieje (ku przestrodze)

Moi Drodzy, ten wątek był edytowany kilka dobrych lat temu, jeśli dobrze pamiętam po interwencji kancelarii prawnej, opisz po krótce sprawę, będziemy mieli pewność, że wszystko jest tak jak chciałbyś żeby było to opisane.
autor: jabeck
20 sty 2019, 20:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Capo Verde- Boa Vista 2018

Hej. Chcę się z wami podzielić moimi wrażeniami z wypadu na Capo Verde a dokładnie Boa Vista.Była to moja pierwsza podróż na weva.Wyjazd był planowany na prognozę. Dwóch dobrze wam znanych ziomków Jacamakita i Kitedoktor dali mi parę wskazówek i pomogli w paru tematach. Miałem do wyboru dwie opcje. ...
autor: paulina
12 sty 2020, 17:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Czapka i bluza Mystica z Red Bull King of the Air dla WOŚP

ALoha! Dziś u nas finał WOŚP, a w Cape Town za kilkanaście dni startuje Red Bull King of the Air. Jeśli chcielibyście nabyć unikatowe gadżety (czapkę i bluzę Mystica ) przywiezione przez wieloletniego sędziego Red Bull King of the Air - Arka Jerzełkowskiego z zeszłoroczej edycji tych prestiżowych za...