Znalezione wyniki: 12

Powrót

autor: Ziomek.
09 maja 2013, 12:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BEST KITEBOARDING 2013 - modele, opisy, testy w WAKE.PL

..z mikrorecenzyjek desek i latawców BEST 2013 , dostajemy sporo barrdzo pozytywnych opinii na żywo - na spocie, bardzo cieszy, że "nie ma wstydu" i nawet neutralnych ocen modeli tak sztandarowych i wszechstronnych jak deska Armada czy latawiec TS nie słyszałem póki co :thumb: kilka wpisów...
autor: BraCuru
17 gru 2013, 15:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

Troche wiary i checi a bedzie dobrze ! Otóż to :thumb: Więcej optymizmu a wróci zajawka, która była codziennością tutaj jeszcze parę lat temu. Przy okazji apelik do wszystkich: Dajmy z siebie ciutek więcej dla forum a nie traktujmy go jako jedynie marketingowo-biznesowe pole typu "kupię/sprzed...
autor: TrueKejner
14 lut 2014, 10:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

wtf? BraCuru jako główny pomysłodawca i organizoator Plebiscytu KiteForum 2013, chyba nie powinineś w taki sposób wypowiadać się na temat uczestników 'plebiscytu' tymbardziej że to była zabawa, przynajmniej dla NAS forumowiczów, uczestników plebiscytu, głosujących i obserwujących... Peace swoją dro...
autor: BraCuru
25 sty 2015, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Miałem już zabukowaną Tajlandię na ferie. Jednak analiza archiwum windguru i Google Earth spowodowała zmianę celu wyjazdu na ferie 2015. Statystyki wiatrowe były mocno pozytywne - szczególnie dla foila. Problem okazało się odnalezienie dobrej wyspy nadającej się do jazdy i nauki wodolotowania.Wybrał...
autor: onzo
30 sty 2015, 15:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pole profilowe lokalizacja - stosuj się do zasad!

Grzegorz ja wychodzę z założenia, że jak ktoś (prywatnie) nie chce podać ceny, to znaczy że wstydzi się powiedzieć, że tak drogo, albo po prostu nie ma pojęcia ile może wyrwać. To on chce sprzedać, chyba że mu nie zależy. Ja wiem, że wtedy 90% ogłoszeń wylatuje, ale mi się naprawdę nie chce pisać do...
autor: Andler
11 kwie 2015, 20:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaki sprzęt 2015

Panowie, widzę duże zaangażowanie, ale chyba trochę off topic :)
autor: bartolomeo_n
30 lis 2016, 17:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Możecie natomiast podsyłać pomysły na weryfikację użytkowników, bo imię/nazwisko/nick/email nie pozwalają na wyelminowanie spammerów. skasowane, ale takie spamy jeszcze będą się pojawiać zanim nie wprowadzę porządnego skryptu antyspamowego Tu nie chodzi o boty, więc nie da się wykrywać/blokować spa...
autor: Kub
01 gru 2016, 14:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Jako świeżak pozwole sobie na wyrażenie opinii w tej sprawie, bo też zależy mi na utrzymaniu KF. Muszę jednak zaznaczyć, że stoję trochę z boku dyskusji i patrzę na to z dystansem, bo nie jestem wybitnie aktywnym forumowiczem. Uważam jednak, że mój głos może reprezentować dużą część forumowiczów, kt...
autor: Kub
02 gru 2016, 13:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Ano widzisz, dużo skorzystałeś, jesteś zatem na bieżąco jako początkujący/sredniozaawansowany kajciarz. Masz wiedzę, która już wyparowała z głowy zaawansowanym, starym wyjadaczom. Możesz spłacić dług do kiteforum.pl - podziel się wiedzą i wrażeniami dotyczącymi szkółek kite, instruktorów, bezpiecze...
autor: przemjas
02 gru 2016, 13:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Poczekajmy trochę, spam usuwamy, blokujemy spamerów i dalej cieszymy się forum. taki mały off :twisted: Jak to jest do tej pory tyle lat (od 2003r ?) było ok, teraz nagle nie pasuje? Coś mi zajeżdża ten cały temat już próbą rewolty i przejęcia władzy nad kiteforum. Czyżby dobra zmiana dotarła też tu...
autor: AlMastar
02 gru 2016, 15:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

apek pisze:to może da się zrobić żeby offtopic nie wyskakiwał w nowych postach ? byłoby wygodniej i wtedy niech sobie tam piszą co chcą i ile chcą


Zgadzam się w 100%, pogrzebię zaraz w kodzie.
autor: TrueKejner
02 gru 2016, 17:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Haha! W końcu jakaś "mini kłótnia" na forum. Dobrze, że coś się dzieje- chyba każdy kto nie zaglądał tu od dawna przypomniał sobie jak to kiedyś było. @Kub Coś dziwnego tam napisałeś rzeczywiście. To forum bez użytkowników jak Ziomek itd, którzy mają niebywałą zdolność wyrażenia jakiejś ba...