Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: TrueKejner
27 maja 2014, 14:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakti – Don’t be blind – na zakończenie sezonu 2013 - FI

... po co zaczynać taką aferę na forum? wałkujesz ten temat jakbyś nie miał co robić, a tak nie jest. niech każdy sobie to sam oceni- takie dyktatorskie wciskanie innym opinii jest nie w porządku i w ogóle aż nieprzyjemnie się to czyta. jestem zdziwiony że tak marnujesz swój czas. powinieneś dostać...
autor: jacamakajta
24 wrz 2014, 13:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Władek Wave Jam 2014

Tu ładnie widać ściane przed zawodnikiem na drugim planie (3miejsce). Pierwszy plan 4miejsce.

Obrazek
autor: Smokie
24 wrz 2014, 17:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Władek Wave Jam 2014

Poproszę o ludzką informacje kto startował, wygrał, zasady a na deser więcej fotek jak macie. Kręcił ktoś widło? Nic nie rozumiem z pychoksiążki :( Marek nie ważne kto wygrał ;) Ważne że wszyscy popływali na grubych bałtyckich falach, co ich podobno nie ma i na bank wszyscy będą długo pamiętali ten...
autor: Wrogu
22 paź 2014, 09:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Może ktoś wie dlaczego jest taka różnica na icm w sile wiatru miedzy Wladkiem a np. Sopotem? Bo w końcu nie wiem gdzie jechać, jak aktualnie warun z Brzezna? A gdzie na tego ICM patrzysz ? Jeśli klikasz na hexy - to prosta sprawa - IC ma model ok 4x4 km i uśrednia wynik na diagramie - część łapie l...
autor: Korpuch
22 paź 2014, 11:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

tomba pisze:
Wrogu pisze:Zależy skąd jedziesz :wink: Chwilowo nawet nie wiem czy wieje :wink: Chociaż Donaj coś tam donosi z rewy, że te 10-12 kts jest.

A1, minolem zjazd na Koscierzyne, tu pada cały czas, ale nie wiem jeszcze Brzezno czy Rewa :?:

przy aktualnej prognozie Brzeźno słąbo widzę
cron