Znalezione wyniki: 22

Powrót

autor: kite24.pl
04 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Starkites 2014

aby móc oceniać latawce może należy w pierwszej kolejności popływać ?
Bo argumenty typu : brzydki plecak , brzydka nazwa , brzydkie kolory ... :hand:
Zapraszam wszystkich do przetestowania , popływania i stawiania ocen. Dziękuję
autor: Pablo
09 cze 2014, 11:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Forum wyłączone??

przeniosłem forum na nowy serwer! idzie jak burza! :-) i nie będzie się zawieszać jak ostatnio :)
autor: andrzejwodejszo
15 kwie 2015, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Zeby tylko progno na weekend sie utrzymalo :pray: Specjal, fajny dzionek zaliczyles:) A tak z innej beczki - ile osob oplynelo ta mala latarnie? Wydaje sie daleko. z bliska to ŁŁŁAAADDDNNNYYY kawałek betonu - myślałem nawet o tym aby tam jakoś wejść, ale bez asekuracji z łódki lepiej nie ryzykować....
autor: Mincek
02 cze 2015, 09:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Nie uważam się za speca jeśli chodzi o kite, ale po co sobie utrudniać skoro 10 km dalej jest spot zdecydowanie wygodniejszy, o to chodzi. Co innego gdyby takiego spotu nie było (przytoczona chorwacja, tam miejsca za wiele nie ma nigdzie). To jasne, ale tak to tylko utrudnianie sobie życia. Oczywiśc...
autor: Mincek
05 wrz 2016, 07:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Dziękuje tym razem za prawdziwy, nie zmyślony cytat. Przyznaję się do tego co napisałem, w dalszym ciągu podzielam wyrażony tam pogląd. Specjal do mnie pijesz z jakimś zmyślonym cytatem ?? Proszę, wklej mi gdzie zmyśliłem jakikolwiek Twój cytat. Jestem cierpliwy i rozumiem że chcesz mnie sprowadzić...
autor: Mincek
07 paź 2016, 07:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Przemjas, ale Ty nie pisz "bezpieczeństwa na kite" bo wiesz, to co my uprawiamy to KITESURFING więc może to być odebrane nie jednoznacznie, a przecież plecak z piaskiem, czy plecak z mokrym latawcem to całkowicie co innego i nie każdy mógłby zrozumieć o co chodzi. Więc pisz tak, jak w prze...
autor: apek
01 paź 2017, 21:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

Marek o woze(LatającyDziadekTadek na widlu) a wy o koze(Burco Bornholm Crossing)? Jest dowód. Dwie bardzo celne uwagi Janek :clap: O krosie na Bornholm więcej pisał krosujący, nie forum. A to niby się odbyło ;) :thumb: mam parę dowodów ;) GrzegorzKL i JanuszD - to nie jest wątek o crossingu na Born...
cron