Znalezione wyniki: 11

Powrót

autor: Kisiel
07 lip 2013, 19:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

kurde tan papier toaletowy tez jakiś twardy na zdjęciu się wydaje..a z tej butelki pepsi się będzie źle piło bo jakoś dziwnie w dłoni leży w tej reklamie..nie..no te buty nie mogą być wygodne z tak powyginaną podeszwą..klapki japonki w polsce ?? żart tego nikt nie kupi ;) popływamy w Łebie napiszemy...
autor: Kisiel
05 maja 2014, 08:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słowiński Park Narodowy - zakazy dla kajta

Zgodnie z Zarządzeniem nr 27/2014 z dnia 25.04.2014r Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego par. 4 pkt.2 .”Akwen Jeziora Łebsko jest udostępniony do rekreacji z możliwością organizacji zawodów sportowych w uzgodnieniu z dyrektorem Parku. Nie dopuszcza się uprawiania kitesurfingu. „ http://www.bip.s...
autor: Kisiel
30 lis 2014, 18:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słowiński Park Narodowy - zakazy dla kajta

jak powstanie Plan Ochrony Parku i utrzyma się zakaz to na najbliższe 20 lat można zapomnieć o swobodnym legalnym pływaniu ....... bo plan robią na 20 lat !! a na podstawie tego planu powstają później różne mniej lub bardziej mądre decyzje władz parku.. z takich ciekawostek dodam, że Ci ludzie kompl...
autor: Kisiel
16 wrz 2016, 20:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ja dziś na Przymorzu zostaje lecę jakieś % zapanować i jutro jak slonko się pokaże po 12 w Brzeźnie atak :D
autor: Kisiel
09 lis 2016, 14:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ILE WAZY KITE SŁABOWIATROWY

Ja ciut nie kumam jak można wpaść na pomysł, żeby napisać, że temat jest prowokacją. Czy Wy, którzy tak piszecie( ewentualnie macie podobne zdanie ) myślicie, że siedzi chłop w domu pije kawę i myśli przez tydzień co tu by napisać na kiteforum żeby ludzie się kłócili ? Bo rozumiem, że temu ma służyc...
autor: Kisiel
02 mar 2017, 19:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rozmiary latawców na zatokę pucką.

KrisIs pisze:Jak chce się wygladać na spocie to Razor

to dasz chociaż obok postać ?? :D żebym wyglądał jakoś po warszawsku ?? :D
autor: Kisiel
17 cze 2017, 13:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

mi to się w głowie nie mieści taka sytuacja...gdzie Wy ludzie macie mózgi ??!! mówiąc brzydko...z dupy takie szkwały się nie biorą !! jak głupim i bezmyślnym być trzeba, aby zrobić kilka halsów więcej aby zobaczyć jak to będzie na wodzie widząc nadchodzącą chmurę!! fotki z Łeby mają kilka lat ale po...
autor: Kisiel
18 cze 2017, 15:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Łeba czyli gdzie nie pływać !

idzie sezon właśnie na kamerce widać jakiegoś kajciarza, który odpalił się na wysokości hotelu neptun.Pamietajcie żeby na plaży wschodniej czyli na prawo od wejścia do portu stojąc twarzą do morza NIE PŁYWAĆ :!: :!: :!: jest tam sztuczna rafa z betonowych kręgów dlugosci ok 2 km :!: mega niebezpiecz...
autor: Kisiel
20 sie 2018, 11:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OLD SCHOOL

dawno nic się tu nie działo...ale tylko tutaj ;)
https://www.youtube.com/watch?v=kHbXDLnKJhk
autor: Kisiel
02 sty 2019, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

czerwcowa zabawa...
phpBB [video]
autor: Kisiel
02 wrz 2019, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Legends - 20 lat Kitesurfingu w Polsce 31.08-01.09

Po tym jak ochłonęła mi głowa postanowiłem napisać kilka słów na temat zawodów. Reklama, nagłośnienie zawodów jak i cała organizacja na miejscu 10/10 więc wielkie brawa dla organizatorów. Mam na myśli tutaj bardzo fajny komentarz z brzegu, zabezpieczenie na wodzie, trasa wyścigu, objaśnienie zasad p...