Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Tolek, Koszalin
14 maja 2013, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

"piwko" - Ja nie, dziękuję !!!

Nowy pomysł ...."piwka" w nicku. :idea: Znowu jakaś tym razem na naszym forum kryptoreklama i to totalna - alkoholu ! :shock: Coś powtarzane wielokrotnie staje się prawdą i normą.... Nie wyobrażam sobie pływania na kite wsród ludzi po "piwku". Sam nie piję, nikogo nie namawiam i ...
autor: Tolek, Koszalin
14 maja 2013, 12:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

"piwko" - Ja nie , dziękuję !!!

Nowy pomysł ...."piwka" w nicku. :idea: Znowu jakaś tym razem na naszym forum kryptoreklama i to totalna - alkoholu ! :shock: Coś powtarzane wielokrotnie staje się prawdą i normą.... Nie wyobrażam sobie pływania na kite wsród ludzi po "piwku". :naughty: Sam nie piję, nikogo nie n...
autor: Tolek, Koszalin
11 maja 2014, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [k] Kupię hak trapezowy.

Cześć!
Może spróbuj rozgiąć trochę hak aby chickenloop się nie zaczepiał.
Ale nie zadużo - bo chickenloop może sam się wypinać-spadać.
Jakby coś mam jakieś haki.

Pozdrawiam.
Tolek :D
Koszalin
509 817 599
autor: Tolek, Koszalin
26 lis 2014, 19:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprzedam Catalyst 12m 2014 Kite Only

Witam! Jestem za wystawianiem opinii osobom sprzedającym i sam to robię a szczególnie chętnie gdy mogę pochwalić/polecić Sprzedawcę, u którego coś kupiłem. Uważam jednak , że zawsze a szczególnie przy negatywnej ocenie wskazane jest podanie uzasadnienia/przyczyny jej wystawienia o co proszę Kol. Cza...
autor: Tolek, Koszalin
17 mar 2015, 19:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OSZUST ALLEGRO robizakopane

Cześć! ...to może chociaż po udanych zakupach wystawiajmy pozytywne rekomendacje ! Przymnajmniej będzie wiadomo u kogo można bezpiecznie kupować :thumb: Robię tak od jakiegoś czasu i jest to forma publicznego (na KF) podziekowania Sprzedającemu za solidność i uczciwość :clap: :clap: :clap: Pozdrawia...
autor: Tolek, Koszalin
28 wrz 2017, 08:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: jaka latawka na słabe wiatry 17m

Cześć! Zdecydowanie w zestawieniu zabrakło Ozone Edge. Latawca z doskonałym dołem, szybko i ostro płynącego na wiatr a z tym najczęściej jest problem przy słabym wietrze. Poczekałbym jednak trochę bo w cenie Ozona niedługo będzie pewnie można kupić...drona ( da też radę ja będzie wiało 0) :D Pozdraw...
autor: Tolek, Koszalin
21 cze 2018, 23:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jak uniknąć skręcania się balona przy wciąganiu go do tuby.

Jak uniknąć skręcania się balona po np. naprawie przy wsuwaniu go z powrotem do głównej tuby: 1. Latawiec układamy na podłodze tak aby pusta tuba główna latawca leżała płasko i możliwie w linii prostej otworami one -pumpa do góry a następnie wygładzamy tubę tak aby wyglądała jak...wyciśnięta tubka p...