Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: Fin
12 maja 2013, 15:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Na żywo z kempingu Chałupy 6 !

To jest taka marketingowa sztuczka winduguru. Pierwszy wiersz zawsze pokazuje lipną prognozę, a następny ogień. Potem dni się przesuwają o oba wiersze zostają takie same :twisted:
autor: Fin
21 maja 2013, 12:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Belgia - obowiązujące zasady 2013

Byle ta biurokracja która na papierze podnosi bezpieczeństwo i pozwala politykom mieć czyste ręce , nie rozprzestrzeniala się dalej...
autor: Fin
30 maja 2014, 16:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Z mojej strony prośba do PZKite, ale też do PSKite, POIKów i innych organizacji abyście mimo podziałów między wami, przede wszystkim WPÓLNIE, walczyli w sprawach zakazów kite, które się ostatnio pojawiają (zatoka Pucka swego czasu, teraz Łebsko/Żarnowska oraz Zalew Szczeciński). Z punktu widzenia ur...
autor: Fin
04 lip 2014, 13:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Do bywalcow ponawiam pytanie. Jak startujecie z Jablonny to rozwijacie sie na trawce i startujecie z pomostu? :) Jak przy rotundzie to z plazy nikt nie goni jak sie robi zamieszanie z latawcem/latawcami? Biorac pod uwage, ze to weekend. W dodatku z nienajgorsza pogoda i prawdopodobnym tłumem wczaso...
autor: Fin
19 sie 2014, 16:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Test CORE GT

mazar pisze:kiedy testy ? :D


No właśnie ja tu już od miesiąca robię za lokalne centrum testowe... Problem jest taki, że ci co wychodza na wodę niechętnie mi zwracają latawiec :wink:
autor: Fin
15 maja 2015, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Na Kamienicy zamontowaliśmy żółtą bojkę do oznaczenie tego dużego głazu. Jak ktoś tam będzie następnym razem to prośba żeby sprawdzić czy czasem się nie przesunęła bo mieliśmy drobne problemy z jej zamocowaniem do dna. https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11200895_67656688...
autor: Fin
29 maja 2015, 10:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Tak tutaj musisz zostawić auto (52.515925, 16.522297) bo prawdopodobnie szlaban będzie zamknięty, i dalej pieszo.
autor: Fin
08 lip 2015, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Powidz lake

Rozumiem, że w piątek też gdzieś będziecie? Jutro niestety nie damy rady, ale w piątek chętnie dołączymy. Pytanie gdzie będziecie startować i pytanie drugie czy jeśli zabierzemy ze sobą stawiającego pierwsze kroki to czy da radę czy ma stać na brzegu i kręcić filmiki :) Zastanawiamy się nad czystym...
autor: Fin
23 lip 2015, 12:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: temperatura ciała po pływaniu

Może trochę przy temacie, ale ja miałem problemy z zatokami i przeziębieniami po pływaniu plus zapalenia gardła od zanieczyszczeń spływających z zatok. Było tak przeważnie w okresie czerwiec-wrzesień, a np. kwiecień/maj oraz październik/listopad było wszystko ok, bo jak się okazało w miesiącach wios...
autor: Fin
27 wrz 2015, 13:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Mój pierwszy filmik ;) Pocztówka z Tarify
phpBB [video]


Hasło: tarifa
autor: Fin
16 maja 2016, 09:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wind Freaks - co sądzicie.

Wind Freaks pisze:
Fin pisze:Rewelacja. Trzymam kciuki! Opanujecie całe wybrzeże a potem zapraszam w głąb lądu!
Fin a co masz konkretnie na myśli ?


Pisałem już wam na face :)
autor: Fin
28 cze 2016, 13:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Serwisy, strony pogodowe

meteo.pl najlepsza i dla mnie zawsze ma ostatnio słowo :thumb: Pamiętajcie jednak o jednej sprawie i to dotyczy każdych modeli numerycznych. Np. ICM start prognozy o 12.00 jest dostępny po 4,5 h przeliczeń, potem do 30 min pojawia się na stronie plus w naszym czasie letnim to jeszcze +1h przesunięci...
autor: Fin
28 lis 2017, 19:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

https://www.siepomaga.pl/ocalic-tymka Koledzy i koleżanki surfer z Poznania (Klimek) potrzebuje naszej pomocy! Wielu z was może go znać osobiście bo w sezonie prawie każdy weekend jest z rodziną na CH6. Wielka prośba o wsparcie finansowe dla Tymka, jestem pewien, że za 5 lat zobaczymy młodego na wo...
autor: Fin
15 maja 2018, 22:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Najkorzystniejsze warunki meteo

Faktycznie można by pracę magisterską o tym napisać ... :lol: Szczególnie o tym, która prognoza wejdzie i jak. Uprawiasz rekreacyjnie, którykolwiek ze sportów wiatrowych ? Bo jeżeli chodzi o kite to tzw "sweet spot" to bezchmurne niebo, 25 stopni, wiatr jak z suszarki, 20-25knt, side on sh...
cron