Znalezione wyniki: 37

Powrót

autor: Kite.pl
03 gru 2017, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

Zachęcamy do licytacji aukcji z których 100% przychód idzie na konto Tymka :!: Kurs kitesurfingu IKO 1+2 :arrow: http://charytatywni.allegro.pl/kurs-kitesurfingu-iko-1-2-10-godzin-i5476822 Kurs windusurfingu 10h+4h wypożyczenia sprzętu :arrow: http://charytatywni.allegro.pl/kurs-windsurfingu-10-godz...
autor: Pain IQ
30 kwie 2018, 13:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Pewnie prognozy z fb ziomka „najlepsza majówka od lat...raj”
autor: donaj
30 kwie 2018, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Prawda jest taka ze to najgorsza majowka jaka siegam pamiecia.
- byly bez wiatru ale plazowe
- byly z wiatrem ale zimne
- bylo pol na pol

Ale zeby ani nie wialo ani ladna pogoda...trzeba Ziomka w ofierze neptunowi zlozyc.
autor: jacamakajta
30 maja 2018, 10:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Pierwsza koszulka Baltic WAVEholics! Na TEST DAYS 2018 będzie dostępna w dwóch kolorach podobnie jak parę innych fantów, wszystko "Made in Poland by the Baltic Sea" Zaprojektowana i uszyta przez nas z polskiej, lekkiej bawełny 100%. Wygląda, że tak jak cała karawana Kite.pl / 360 Travel TE...
autor: mkmk7
16 lis 2019, 19:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Moje kochane durnie. Wzajemna pomoc w Łebie jest zjawiskiem zupełnie wyjątkowym i niespotykanym. Wiem bo pływam tam na windzie i kite od zawsze. W rewie gdy podpływasz do brzegu i chcesz położyć kita to każdy odwraca się dupą byle tylko nie pomóc. Taka jest Rewa i trzeba to wiedzieć. Zmiana tego nie...
autor: kukems
06 gru 2019, 17:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Prawda jest taka że zarówno ludzie nie pomagają jak i przeceniają umiejętności i zagrożenia. Pływasz w listopadzie na off w Rewie to jak coś idzie nie tak krzyczysz machasz rękami zrywasz sprzęt. Zamiast ryzykować odzyskanie latawca w takich warunkach. Sam miałem nieprzyjemną sytuację dość zabawną. ...