Znalezione wyniki: 37

Powrót

autor: Crazy Horse
27 maja 2013, 02:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

"Emoss Surf" - łejwing na Cabo 2013

Zerknijcie, na falki, jakie mieliśmy na Sal ostatniej zimy

phpBB [video]
autor: zaaaak
28 lip 2013, 18:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GRECJA W MAJU GDZIE NAJLEPIEJ IKO~2 ?

zaaaak, koniecznie donieś, jak było... byłem, wróciłem, było fajnie;) Nafplio (a dokładnie Nea Kios) jest super miejscówką, sama baza może niezbyt imponująca ale jest wydzielone miejsce dla kajciarzy, plaża długa i szeroka(niestety 300m od bazy kite bardzo zanieczyszczona, ale z miejsca pływania te...
autor: czareka
29 sie 2013, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiekrz i kitesurfing

Hi, to bylem ja na Kiekrzu :-) Byl akurat jakis slabszy wiatr tego dnia ale dosyc rowny. Wialo jakies 8 w porywach do 12 wezlow. Jezdzilem na poczatku na X-19 Spleene z mala deska tez RS35, a pozniej zmienilem na Moonster Door i SPX II i tez spoko bylo. Mysle, ze najlepszym kierunkiem na Kiekrzu jes...
autor: sander
02 paź 2013, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław Snowkite.

skoro już trzy osoby polecają mi tą szkolę to znaczy że jest ok dzięki :) zobaczymy czy instruktorzy mają cierpliwość do takich jak ja :D Jeśli w drugiej połowie wyglądacz podobnie jak na swoim avatarze , to cierpliwości Przemasowi nie zabraknie na pewno :D hahahah .. dobre :D może na jakiś rabacki...
autor: bartolomeo_n
08 lip 2014, 16:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SZCZECIN KTO/GDZIE/KIEDY?

Hej, ja wybieram się do Giżyna jutro rano - bardzo wcześnie, tak żeby przed 7 rano być na wodzie (do 10 musze dotrzeć do roboty ;)). Nie byłem tam jeszcze - można dojechać na sam spot (szukałem i było coś o słupkach jakiś dawno temu itp.). Wystartuje tam sam? Jak daleko jest płytko - na długość line...
autor: roninXpl
23 lip 2014, 20:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nie kumam tylko czemu wszyscy w Osloninie parkują przy lini brzegowej zamiast po drugiej stronie drogi a potem lądują i startują miedzy autami...
autor: Brutus
18 kwie 2015, 08:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Kamienica , wieje tak graniczne może 10-12 knots. Kierunek ok . Cholernie zimno na razie. Dalej widać piankę wiec pewnie jest mocniej.
autor: jedi1
19 kwie 2015, 10:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gęstość wiatru

http://www.baranidesign.com/air-density/air-density.htm http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8e/Air_density_vs_temperature.jpg No to wtedy, żeby nie być gołosłownym. Różnica między 0 a 35 wynosi 12%, różnica między latawcem 9 a 11 to 18%. Różnica między wilgotnością 0 a 100% to tylko 2% r...
autor: tramson
29 cze 2015, 10:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zbiorcza prognoza dla półwyspu i okolic

Aloha! Żeby ułatwić sobie życie, zrobiłem ostatnio prostą stronkę http://www.wieje.pl , na której można odrazu sprawdzić progno z meteo.pl, windguru i windyty. X,Y do ICM wzięte z forum, spoty na WG to te, które zawsze sprawdzam, wszelkie uwagi mile widziane. Mam nadzieję, że się przyda :oops:
autor: Brutus
26 lip 2015, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

rps20150726_214437.jpg
Robert obiecał wszystkim umyc stopy , taki skryty fetysz. .. :lol:

rps20150726_214457.jpg
W zamian poszukalismy Mu dziurki, Niemieckiej, schnela! !

rps20150726_220140.jpg
Prawie pękła setka , męczące to ;)

Wypad bardzo udany , do następnego :)) hmm... pojutrze ? heh
autor: bartekk
27 lip 2015, 17:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska Freeride

F-One Trax HRD wersja z włóknem szklanym!!

Bedzie Pan zadowolony
autor: Brutus
28 lip 2015, 21:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Ze Żnina wróciliśmy, byliśmy tylko My dwoje . Wiało non stop , o 19 skończyliśmy i dalej wiało, tak od 12 do 30 węzłów i z różnych kierunków co widać poniżej :)
autor: Archie
28 lip 2015, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z POZNANIA (i okolic) Kto/Gdzie/Kiedy?

Filmik z niedzielnego wypadu na Miedwie
phpBB [video]