Znalezione wyniki: 37

Powrót

autor: BraCuru
27 sie 2015, 08:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Desant kajciarzy w porcie Kołobrzeg 20 sierpnia 2015

Wyszło to spontanicznie. Mianowicie odwiedził mnie Maks z Błaszkiem. Jednego dnia sesyjka na moim homespocie z "kultowym" dojściem: http://s11.postimg.org/g87t4qg9f/NIK_0477a_Medium_Medium.jpg Zdałem sobie sprawę, że kolejnego dnia będzie wiało z dobrego kierunku na akcję desantową w porci...
autor: stiv amoralny
23 wrz 2015, 19:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

StivLoop?

siema, Troche odkopany temat, ale ciągle jakos zapominałem o tym napisać:) Jakis czas temu, gdy mocno jarałem sie pierwszymi dokręconymi kiteloopami, zmagałem się jak każdy myslę :roll: z timeming'em, a żeby dla wszystkich jasne było tak po ludzku o co chodzi, kite podczas skoku z krawędzi ma zakręc...
autor: sebro
29 sty 2016, 23:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
autor: mleczny
03 kwie 2016, 18:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Najnowysz edit Marka Rowińskiego Jr

Wspólnie z Marasem popełniliśmy video takie. :mrgreen:

phpBB [video]


pozdro
autor: boldek
22 kwie 2016, 10:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: mocowanie na linki gopro

Fin pisze:Ktoś wie może czy do xsories można dokupić osobno te zielone gumy ?

To chyba będzie to:
http://www.prohelmetcameras.co.uk/gopro ... s_-_4_pack

Pozdr
autor: Klimek
12 maja 2016, 12:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Triatlon Jastarnia-Rewa-Chałupy-Jastarnia

a może po prostu niech w końcu powieje ....
autor: Pablo
12 maja 2016, 16:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SPAM

tak będzie na dniach nowy moderator.
autor: maliniak
20 cze 2016, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Ja chcę jechać po robocie na WDW. ;D Tylko nie mogę się do nikogo dodzwonić jaki warun ;/ czyli pewnie plywają..... :cry: Jeśli ktoś pływał ostatnio (czyt. 3 dni temu) to mam nadzieje, że wszystko skończyło się bardzo dobrze. Pamiętam jednak jak kiedyś (hmmm... okolice 2011 roku) wybrałem się na Ze...
autor: JanuszD
06 lip 2016, 14:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spoty płaskie i wave HOLANDIA

Planujemy w tym roku w lipcu/sierpniu wybrać się na 4 dni na prognozę. Najfajniej byłoby zwiedzić 2-3 spoty w miarę blisko siebie powiedzmy w zasięgu 200km co w sumie daje połowę Holandii. Zależy nam płaskiej wodzie. Co byście polecili ? Edit: Chwilę poszperał w starszych postach i mi wyszedł wstęp...
autor: Piotrbyku
08 wrz 2016, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kogo znowu szukamy na zatoce?

Wszyscy spekulujecie co się stało ,że rozstał się z kitem , mogła to być awaria sprzętu .Dlatego pływanie na offie to zawsze słaby pomysł . Nie zawsze wystarczą nasze super umiejętności , trzeba mieć wyobraźnie , ewentualnych zagrożeń . Pękają linki , rozwala się chiken , pęka balon , pęka materiał ...
autor: eska
25 maja 2017, 19:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ankieta - kogo zaprosić do Polski ?

TrueKejner pisze:Wariata!
Byle co, byle gdzie, byle z KONKRETNYM AFTERPARTY!!!


Konik, uważam że możesz kończyć ankiete i zająć się szukaniem biletu dla Wariata i fejerwerków na after :)
autor: TrueKejner
02 cze 2017, 16:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Mewia Rewa

Serdeczne dzięki za rady, dzisiaj ze względu na pizgawicę ofcorz nie porwałem się na ten wyczyn. Chyba poczekam na ładny równy wschód i wtedy dzida. W razie W, do jakiegoś brzegu się dotargam. Tak naprawdę całe to offshorowe pływanie na Rewie itd. to jest temat który naprawdę chciałbym wbić ludziom...
autor: Biały84
19 cze 2017, 01:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

taka pierwsza sprawa to te chmury naprawde nic nie wskazywalo na taki armagedon https://naforum.zapodaj.net/1780ba3e1bef.jpg.html jak widac na zdjeciu nawet slonce swiecilo te chmury nie zdradzaly po sobie takiej mocy wiatru. zdjecie z 13:38 na wodzie latawce wygladaly po zrywce jak nalesniki wogle ...
autor: Kenji
03 lip 2017, 11:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Śmierć kitesurfera na zalewie Mietkowskim

Chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami, obserwacjami i przemyśleniami, które mam w głowie od wypadku na Jeziorze w Mietkowie, który miał miejsce 16 czerwca. Myślę, że ten wypadek powinien zostać opisany jak najbardziej szczegółowo, aby uniknąć niedomówień, plotek i domysłów. A także, aby wy...
autor: czaman
02 gru 2017, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

Cześć wszystkim. Klimka znam od ponad 27 lat. Jestem chrzestnym Filipa, brata Tymka. Od 10 lat latamy na kite. Zazwyczaj razem jeździmy na Bytyń, Kamienicę, Powidz czy CH6. Sytuacja Tymona jest mi znana od samego początku. Nigdy sytuacja nie była tak ekstremalna. Przed Tymonem ciężki okres. Dajmy Ty...
cron