Znalezione wyniki: 10

Powrót

autor: yanosik
25 paź 2007, 21:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zapomniałem Onzo :wink: - oprócz jezior i zalewów, bo niespecjalnie ukształtowanie terenu jest na nich ciekawe :wink: ...no chyba, że się 2 metrowe zaspy porobią :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
autor: yanosik
27 mar 2009, 22:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Trening czyni mistrza :wink:
Miłosz dostał prawdziwą dużą deskę na gumowych kółkach - postępy idą dość szybko - m.in. samodzielne starty, podskoki na desce w trakcie jazdy, przysiady itp...
Tata jest dumny :D

http://www.youtube.com/watch?v=qmfYP6uTrQQ
autor: yanosik
28 maja 2013, 22:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

A niektórych np. ściga (i nie może znaleźć :wink: ) komornik...i tu nagle "wyskakuje na tacy" na KF :thumbsup: , albo ścigają wierzyciele...aż tu nagle okazuje się, że osoba z którą od tygodni deliberuję na KF na temat wyższości Kalahari nad Kichaną wisi mi kupę kasy za niezapłaconą faktur...
autor: yanosik
01 lip 2014, 18:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

mary.dk - tylko ogólnie przyjęta opcja jest dopuszczalna. My mówimy: idźcie za tykwą! I to jest jedyna opcja. W przeciwnym wypadku (gdy idziesz za sandałem) jesteś niewierny i zostaniesz ukamienowany :!: Kiteforum jest typowym przekrojem Polaków (to nie jest dobry i mądry naród, choć bywają i głups...
autor: yanosik
04 lip 2014, 17:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Myślę, że tak naprawdę dużo zależy od tego co komu sprawia przyjemność. Mnie już nie kręci jeżdżenie lewo-prawo .... Wolę porozmawiać ze znajomymi, sprawdzić stan sprzętu, linki wyrównać... A ja z kolei uwielbiam :!: pływać po niezafalowanym jeziorze, czy po pustej Zatoce, przy zachodzącym słońcu, ...
autor: yanosik
14 lip 2014, 19:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

Jak w 2007 przy wietrze W zgubiłem deskę i ciągnęło mnie na molo, to widziałem swoją śmierć na belkach pomostu :shock: Wtedy podpłynął Bobek i podał mi deskę, dzięki czemu mogłem bezpiecznie wrócić na Dragę :thumb: Wtedy faktycznie, Bobek , byłeś dla mnie bohaterem , ale nie bezimiennym, bo już cię ...
autor: yanosik
25 lip 2014, 07:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

Chciałbym Wam z dumą przedstawić mojego syna Miłosza, który w 2 tygodnie po swoich 9-tych urodzinach stanął wreszcie na desce :clap: Radości i gratulacjom nie było końca :thumb: Jeszcze spory kawał sezonu przed nami, więc jeszcze popływamy :thumb: https://www.youtube.com/watch?v=6VaSwFxWFF4 Za wszys...
autor: yanosik
20 maja 2015, 14:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prognoza na 1.08.2015 - ilu z nas będzie miało deskę race

Ziomek - miło przeczytać Twój pierwszy od dawna post w "nie twoim temacie", bez zbędnego sarkazmu i złośliwości :clap: Co do foila, to jednak nie byłbym takim optymistą jak BraCuru. Myślę, że będzie większe zainteresowanie wkrótce po obniżeniu cen zestawów, ale równie szybko lwia część spr...
autor: yanosik
29 lip 2015, 07:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Miłosz Yano Jr - 10-letni kitesurfer - Jastarnia '2015

Z ogromną przyjemnością i ojcowską dumą pragnę Was poinformować, że do naszego kajciarskiego środowiska dołączył kolejny członek. Jest nim mój 10-letni syn Miłosz! By osiągnąć ten cel, Miłosz włożył dużo pracy przez zabawę: praca latawcem (najpierw 2m, później 6m Flysurfer Viron :thumbsup: ), snowbo...
autor: yanosik
28 sie 2015, 21:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Miłosz Yano Jr - 10-letni kitesurfer - Jastarnia '2015

bardzo fajnie, tak trzymać! osobiście trzymam kciuki za pierwsze skrzyżowanie i zakręt pod tytułem "freestyle". :wink: ... Właśnie pytał, jak się skacze? :shock: A właśnie dzisiaj osiągnęliśmy cel, który sobie wyznaczyliśmy, downwind z Kuźnicy do Jastarni Młody był z siebie dumny, a ja by...
cron