Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: Ziomek.
13 cze 2013, 16:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

mitsu pisze:
wgle cycki trafily sie dzisiaj ?


..że się zacytuję z posta wyżej:


Ziomek. pisze:
..codziennie to samo :wink:



:wink:

peace
autor: andi
22 lis 2013, 13:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Byłoby pięknie, gdyby przy okazji robienia porządków z przewodami udałoby się wykarczować dzikie róże i zrobić szerszą plażę na trawce lub piaseczku. wytnijmy wszystkie drzewa, zabetonujmy caly polwysep i zróbmy więcej prakingów! na spotach poukładajmy miękka gumę. wyprowadźmy też wszystkie ptaki i...
autor: MWILCZ
10 maja 2014, 20:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Jak w prognozie, dzisiaj mialo nie wiac i nie wialo. Jutro moze cos z rana wiec tez odpada dla ludzi nie na miejscu. Ja czekam w Chałupach na jutrzejsze poranne pływanie. Byłem przed chwilką w WAKE u Ziomka i chłopcy się rozkładają. Chcą dzisiaj pływać???? Widać ich na kamerce Dobrze widzę że też s...
autor: bartolomeo_n
17 paź 2016, 11:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Best TS 15m 2015 szukam opini

Cześć :) Szukam opinii o TS-ie 15m, bo chciałem kupić Dice-a (również open c) , ale nie robią takich dużych Cel- freestyle/wakestyle na słabym wietrze no i fajnie jak ktoś opisałby jak u niego z dołem, waże 88kg i dechy mam przeróżne , ale docelowo chciałem go używać z Clashem 138cm Dzięki za każdą...
autor: KrisIs
17 mar 2017, 19:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Best TS 15m 2015 szukam opini

Czy ktoś z Was jeszcze pływał na TSie i chciałby się podzielić opinią? ..bo kupiłem już , ale niestety jestem po operacji i do wody wskoczę dopiero w lipcu. Chętnie poznam opinię o innych rozmiarach również? Best TS 15m 2015 najlepszy chyba mój zakup. W powietrzu zachowuje sie jak 12m z 2013m. Używ...
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: wdx
17 cze 2019, 13:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Patrząc na wyniki woo to i w osłoninie można śmiało pływać :o Patrząc wczoraj na ilość kite,ów na pełnym morzu miejscami było nawet tłoczno :D był komunikat sanepidu w sobotę, gdzie odwołują ostrzeżenie po zbadaniu wody. wiec patrzmy na fakty https://pssepuck.pis.gov.pl/plikijednostki/wssegdansk/ps...