Znalezione wyniki: 4

Powrót

autor: Sniady
27 sty 2011, 10:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kto i Kiedy na Fuerte ?

A to powiedzcie mi jeszcze, jak z wiatrem na tym sotavento? Bo to jest po drugie wyspy, jak jak wiatry wieją ?
Bo trochę tego nie widzę żeby wiatry jakieś fajne były....;/
autor: Sniady
11 wrz 2013, 10:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

tak - zaplątał sterówkę o bar podczas restartu, jak zaczęły się loopy to się zerwał na leasha ale kite ciągnął dalej, został na leashu i dalej nie wiedział co ma zrobić. Leash nie zadziałał bo zanim go użył linki były tak skręcony, że nie było opcji "odjechania" baru. I wtedy był czas na ...
autor: Sniady
27 sie 2015, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ruben Len10

Współczuję i trzymam kciuki, ale cała ta akcja trochę jest moim zdaniem niesmaczna. Rozumiem że kiciarze starają się być cool, trendy i wsadzać swoje twarze wszędzie gdzie tylko można zarobić hajs żeby mieć na ciągłe podróże, treningi i zawody. Rozumiem i z chęcią dorzuciłbym kilka groszy jeśli była...
autor: Sniady
27 sie 2015, 09:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: poziom szkolenia/bezpieczenstwa w okolicach polwyspu

Ja bym jeszcze dodał, ze jak jedzie taki młody synek co tylko myśli o dobrej zabawie, wódeczce i panienkach co ochoczo otwierają przed nim uda, to jak taki synek ma uczyć i się temu poświęcić ? Uczyłem przez 6 lat na helu, od 2007 najpierw u Roberta Sobocińskiego w dawnym Kite.pl, gdzie za SPÓŹNIENI...