Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: sebro
23 sty 2014, 15:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

Panowie tatusiowie, wszystko jeszcze przed nami :shock:

phpBB [video]
autor: sebro
14 lip 2015, 16:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ktoś coś wie o wypadku?

Proponuję przestać rzucać tekstami z tabloiodów i skupić się na ewentualnych potwierdzonych wiadomościach. Gdybanie w tym temacie nie służy nikomu.
autor: sebro
17 sie 2015, 13:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Do "wiecznie niezdecydowanych" :mrgreen:
Tak, da się w Brzeźnie pływać, wieje już chyba czwarty dzień z rzędu, odpalamy codziennie w okolicach 16.oo i pływamy do zmroku,
po 17.oo nie ma problemu z plażowiczami, do tej pory latawce 12 m, dzisiaj może pójdą w ruch mniejsze.
:thumbsup:
autor: sebro
29 sty 2016, 23:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

phpBB [video]
autor: sebro
20 maja 2016, 10:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Malkontenci, zawsze widzicie szklankę do połowy pustą...
A wystarczy pojechać na Eko :doh:
autor: sebro
24 lis 2016, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Szybkie pytanie - czy w Waszej ocenie, początkujący rider (85kg) może spróbować swoich sił w sobotę na 12m czy będzie raczej za grubo i powinien się uspokoić, spędzić trochę czasu z rodziną i cierpliwie poczekać, aż będzie poniżej 20kts? :) Zdecydowanie posiedź w domu, szczególnie, że masz dla kogo...
autor: sebro
02 gru 2016, 14:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

[S] Suchy kombinezon O'Neill Boost Drysuit 200 zł

Sprzedam suchara O'Neill Boost Drysuit rozmiar XL rocznik bodaj 2012. Kombinezon nieszczelny w kilku miejscach. Szwy od środka smarowane klejem w celu uszczelnienia ale po czasie problem wrócił. Może komuś będzie się chciało naprawiać. Ja go polecam do stosowania na cienką piankę na zasadzie windsto...
autor: sebro
13 cze 2017, 08:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

potwierdzam, na 12 wczoraj wszedłem, fajny wiatr momentami, kilka halsow sie udało, po czym stawał wiatr tak, że latawiec spadał do wody :D mega dziury, nie dało się popływać blisko brzegu, a na dalsze halsy jeszcze zbyt mało doświadczenia :( :doh: Odrobina wyobraźni nie zaboli. Pomyśl sobie co zro...
autor: sebro
13 cze 2017, 10:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ja bym się pisał na walkę w brzeźnie dzisiaj (na półwysep za daleko) ale wolałbym nie pływać sam :roll: O masz, następny :doh: Naprawdę potrzeba tragedii, żeby nie było więcej takich pomysłów :?: :?: :?: Proponuję zawczasu poinformować SAR, bo kolega na kajcie niewiele zdziała. Jak komuś na półwyse...
autor: sebro
13 cze 2017, 11:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Zobaczę jak sytuacja z plaży wygląda ale myślę, że przesadzasz. Zrobienie akcji resque na zafalowanym zbiorniku to nie jest jakiś wielki wyczyn. Mam już kilka za sobą i oczywiście powrót do brzegu jest męczący ale nie widzę powodu do paniki. :lol: Różnimy się tym, że ja pływałem w Brzeźnie przy bar...
autor: sebro
04 lip 2017, 08:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawce Best

shinnworld polska pisze:... szanując ich portfele ...


:lol:
Proponuję "srebrne usta 2017" w kategorii "dystrybutor".
autor: sebro
31 sty 2018, 08:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pro Standard Grill Mount 2.0

Bo nasza głowa to taki trochę gimbal, wystarczy porządnie do niej przymocować kamerę, a tu chyba nie ma na razie bardziej stabilnego połączenia niż zęby trzonowe i grill mount.
p.s. Kury mają gimbal pro v.2.0 special edition :lol:

phpBB [video]
autor: sebro
04 kwie 2018, 14:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ride Engine & Mystic - trapezy sztywne konstrukcje

bartekk pisze:Manera EXO nie ma sobie równych.


Niedługo otworzę lodówkę, a tam zamiast piwa wyskoczy boska Manera :lol:
autor: sebro
01 lip 2019, 08:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

A to Sobieszewo? Widzę na mapie że tam cypel jest wysunięty w morze. Ten cypel to rezerwat. Ornitolodzy, miłośnicy fok, monitoringi i tym podobne, raczej szybko Cię namierzą, może sporo kosztować. Przy czystym W jedynie Świbno, parkujesz przy ul. Herberta obok placu zabaw, niestety trzeba przejść 1...