Znalezione wyniki: 13

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Vicemistrzostwo Karoliny Winkowskiej w PKRA
autor: jacamakajta
12 mar 2015, 07:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Re:

..wiem, że masz inne zdanie na ten temat, więc nie zamierzam nawet polemizować. Wystarczy mi fakt, że wielokrotnie to zostało sprawdzone :) i niech tak zostanie :D Jastarnia to nie tylko Draga czy Maszoperia, są miejsca z flatem jak w Rewie, jeszcze parę spływów w kilkadziesiąt osób :shock: i może ...
autor: ciechan
12 cze 2015, 21:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Dzisiaj od 17 16knts :clap: idealnie na 12m przez 2h caly spot dla mnie :) Wbrew prognozie? :shock: To była jakaś termika? Sub-lokalne warunki? Ja miałem jechać na 15 do Rewy ale stwierdziłem, że nie ma sensu… :doh: Dzisiaj w Rewie dzien swietnych warunków od 13 do 15.30 z 15 wezełkow 2 os na spoci...
autor: Mikolpa
26 lis 2016, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Dla mnie to forum to skarbnica wiedzy, której nigdy nie będzie na FB. Na FB mam fikcyjne konto i założyłem je tylko dlatego żeby widzieć co piszą w zamkniętej grupie lokalni kumple. Piszą tam i wrzucają zdjęcia bo twierdzą że jest im łatwiej niż na KF. Jak dla mnie to na FB o kite nie dowiem się nic...
autor: kuicets
09 maja 2017, 12:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

To i ja dorzucę kilka z wczoraj :) Więcej pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

20170508-185739-DSC_6324-2.jpg


20170508-185344-DSC_6237.jpg


20170508-185614-DSC_6292.jpg
autor: TrueKejner
29 wrz 2017, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wszystko o nauce tricków freestyle - biblia do robienia progresu

Cześć! Ostatnio znalazłem trochę weny do napisania tego posta i wyjaśnieniu w końcu z mojej perspektywy jak robić postęp freestyle. Jest to doświadczenie moich 12 lat na kajcie- od początku aż po dziś interesował mnie tylko freestyle i tylko w tym chciałem się bez końca rozwijać. Dzięki temu mam nad...
autor: Crazy Horse
15 lis 2017, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Apollo vs. Contra

Gdzie Switch słabowiatrowy :oops: Producenty to różne rzeczy czasem piszo, to po co tyle latawców robio :D W punktach to bym przedstawił tak: Wstawanie z wody AP 2/5 CT 4/5 Zakres dolny AP +/- = CT Zakres górny AP > CT Reakcja w szkwalistym wietrze AP > CT (wystarczy krótszy ruch drążkiem) Stabilnoś...
autor: mitsu
06 sie 2018, 08:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na fejsie pisza plywajacy przy brzegu.
autor: madrej
03 kwie 2019, 20:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Niedzielne pływanie w Grzybowie z Mavica Pro
phpBB [video]
autor: kuicets
17 kwie 2019, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wysokie skoki - huge jumps!!!!

Skakać prze zenit to ja potrafię też mam swój PB 7.5m więc całkiem. Nisko nie jest i takich tekstów musisz zaciąć i wysłać latawiec w odpowiednim czasie zgrać że sobą już słyszałem wszędzie i tysiąc razy, chodzi mi o sensowne rady dokładnie kiedy kto wysyła latawiec na 12sta, w trakcie zacinania, p...
autor: kuicets
25 sie 2019, 22:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wprawdzie filmik nie kajtowy, ale przedstawia nasz homespot - BRZEŹNO! :)

phpBB [video]
autor: kuicets
05 wrz 2019, 14:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Rozpoczynamy rok szkolny :)
phpBB [video]
autor: kuicets
17 lis 2019, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Zaraz zaraz. Jedziecie jak po burej suce i przez to umyka fundament tematu. Nie wnikam dlaczego tak się stało, co mógł zrobić, a nie zrobił, że szkoda sprzętu nad życie itp. Itd. Każdy teraz mądry, że rescue trzeba było że to tamto trzeba było. A jakby bylo ciepło to każdy z Was by miał brązowa pian...
cron