Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: MiloRD
20 maja 2013, 12:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

Witam wszystkich forumowiczów, W imieniu całej ekipy Ford Kite Cup chciałem Was bardzo mocno przeprosić za brak informacji na kiteforum. Staraliśmy się jak najlepiej przygotować wszystko na pierwsze zawody w chałupach. Robiliśmy to oczywiście z myślą o Was czyli o zawodnikach i kibicach, a zwłaszcza...
autor: FilipN
24 maja 2013, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Myślę, że ciężkie do zrealizowania i nie wiem czy do końca potrzebne. Nicka jakiego mam - widać. Uwierz, że dodanie do niego kolejnych 4 liter nazwiska nie zmieni moich wypowiedzi ;) Jest tu też taki co pisze pod swoim pełnym nazwiskiem i jak go znam, po dodaniu w nicku imienia, jego wypowiedzi nie ...
autor: Pinio
16 lip 2013, 19:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Numery Seryjne Desek - FOTKA!!!

Coraz częściej w tym wątku niestety zamieszczamy swoje wpisy. Większość desek ma nr seryjny każdy z nas ma telefon z aparatem może warto pstryknąć fotkę desce wraz z nr. Nigdy nie wiadomo może to się do czegoś przydać i wyjaśnić pewne nie eleganckie zachowanie niektórych osobników. Sam niestety byłe...
autor: BraCuru
24 lip 2013, 21:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: MAROKO AGADIR ESSAOUIRA

Mająć 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: markko
26 lip 2013, 13:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Relacje z wypraw i pływani

zaq pisze: NIkt nie będzie przeczesywał całego KF.pl w poszukiwaniu reklacji.
To niewykonalne.


Przy tworzeniu działu Bezpieczeństwo to jednak chyba było wykonalne, co wcale nie oznacza, że łatwe i przyjemne, jak się domyślam.
autor: LatającyDziadekTadek
18 sie 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

Uff. Dopłynęliśmy po prawie 13 godzinach 8) 8) 8) Wiatru starczyło do końca, chociaż momentami było mało mimo, że zrezygnowałem z 10 edge na rzecz 18 epic. Więcej szczegółów w miarę jak będę dochodził do siebie. Muszę nieco rozprostować kości po tym maratonie który dzięki halsówce wzdłuż Helu wydłuż...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: BraCuru
20 mar 2014, 15:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Nie wiem czy Cie jeszcze lubie :evil: Rozumiem 8) i przepraszam za swoje zachowanie tymi kwiatkami :wink: http://s26.postimg.cc/aaqzrrea1/NIK_0030_Medium.jpg Widoczek ze swojskim tłem: http://s26.postimg.cc/5l1235n9l/NIK_0253.jpg Zainteresowanie fojlem nie spadło nawet po tygodniu pływania przed ho...
autor: BraCuru
07 kwie 2014, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tajlandia Koh Samui Luty 2014

Zapraszam gorąco do pełnej wersji. Mi się podoba 8)
phpBB [video]
autor: jedi1
26 mar 2015, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zapomniane Cabarete

Szukając miejsca do wyjazdu na zimę w tym roku chciałem zobaczyć Karaiby. Jako, że zwykle podróżuję samemu to bezpośredni lot ze względu na quiver był co najmniej mile widziany. Tutaj z pomocą przyszło TUI, które w zeszłym roku uruchomiło loty czarterowe w dobrej cenie na Dominikanę, więc wybór padł...
autor: sebro
04 kwie 2018, 14:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ride Engine & Mystic - trapezy sztywne konstrukcje

bartekk pisze:Manera EXO nie ma sobie równych.


Niedługo otworzę lodówkę, a tam zamiast piwa wyskoczy boska Manera :lol:
autor: BraCuru
27 kwie 2018, 10:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Udzielenie pomocy, asekuracja - przypadek Gunnara

Lewitująca cześć tego forum zna dobrze Gunnara Binisha. Kto nie zna niech wie, że to jeden z najbardziej popularnych promotorów kite&foilboardingu na świecie. Jeden z najbardziej doświadczonych. Lewituje od 10 lat. Ma sklep, szkółkę, zamieszany jest w produkcje Magma Foils i testy wszystkiego co...
autor: jacamakajta
07 lis 2018, 10:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Baltic Kite Wave Jam 2018

W takich warunkach liczy się tylko jazda na fali. Bracuru dobrze napisał co sie liczy w tej dziedzinie. Styl, wycinka w punkcie krytycznym, ilość zawijek na jednej fali, wybór fali, utrzymywanie się w strefie itp itd czyli wrażenia ogólne. W Polsce mamy zbyt niski poziom freestyle strapless (przynaj...