Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Ziomek.
31 mar 2014, 13:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

..a Pan Heniek z Wodzisławia zaprasza...

//to nie dział recenzje //moderowane //admin
autor: Ziomek.
10 kwie 2014, 10:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

... pozwolić Im afiliować swoje uprawnienia ... [color=#FF0000]a dlaczego niby POIK m czegoś zabraniać ? nie rozumiemy ! wykrzykniki są zbędne .. jestem pewien, że rozumie Pan bardzo dobrze :idea: mowa o umożliwieniu afiliacji dotychczasowych uprawnień min IKO czy nawet POiK - bez z konieczności ro...
autor: TrueKejner
12 maja 2014, 13:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JURAS ZOON ZMIENIA BARWY ?!?!?!?!!

Jest odbicie w sprzedaży? Raczej niewielkie...Czy statystyczny Kowalski patrzy na ranking PKRA lub rozumie połowę trików w Distinction? Ok. Powiem tak- nie wydaje mi się żeby wyniki pkra miały się jakoś konkretnie przekładać na sprzedaż sprzętu. Jednak to właśnie zawodnicy kształtują wizerunek firm...
autor: kolec
23 cze 2014, 17:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowany zakaz dla KS,WS - Zalew Szczeciński

Zastrzyk trzeźwości: http://www.ums.gov.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=574 "(...) Nie przewiduje się wprowadzenia zakazów dla uprawiania sportów wodnych. Plan ochrony ma za zadanie uporządkować i wyznaczyć ramy bezkonfliktowego korzystania z akwenów, z zachowaniem równowagi ...
autor: Ziomek.
20 maja 2015, 13:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

No to gdzie produkują wszyscy. Ciekawe czy np roby Naish zapakuje Ci i sprawdzi osobiście deskę robioną w Chinach. W Su 2 dla odmiany mam tą pewność Wcześniej plywalem na nobile i też chwaliłem bo z Polski.. ZioM powiedz mi np coś o su-2 classic NS 2015 I porównaj do podobnej którą sprzedajesz. Pod...
autor: TrueKejner
22 maja 2015, 15:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Wiktorek pisze:Moja z tego rocznika jeszcze się trzyma ... jak to złamać?


hmm...
8)
cron