Znalezione wyniki: 53

Powrót

autor: Smokie
10 maja 2013, 21:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Z Zatoki Gdańskiej wynurzył się nowy ląd. Nazwali go Ryf

A tak generalnie to miejsce to/spot ten ma juz od jakiegos czasu swoja nazwe ;) JOKES ;)
autor: mleczny
14 maja 2013, 11:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

SURFING NA RZECE W POLSCE

phpBB [video]
autor: Smokie
04 cze 2013, 22:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezstrapowcy

phpBB [video]
autor: Korpuch
13 cze 2013, 07:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hm ot dyskusja sie zrobiła i o to chodzi..triks and tips lokalny ....generalnie to musze odświerzyc skil bo raz że IKo2 gdzies tam zrobione na otwartym mozu wiec zatoka powinna byc konfortowa i trochę udało sie na Wake w Wro posmigać wiec może się nie połamię.... oby wiało coś na 12 m bo puki co to...
autor: jacamakajta
28 cze 2013, 09:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:Następnym razem jak będzie wiało to pojadę na maszo w takim razie bo u ziomka co przyjadę to nie wieje na 8mki.


Nie od dziś wiadomo że u Ziomka wieje na 11C więc się nie zagapiaj kolego :mrgreen:
autor: Stawny
12 sie 2013, 11:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Dla kogoś kto jest na początku drogi i na dużej latawce takie 30KTS może się skonczyć nawet nawet brązowym :wink:
autor: jacamakajta
04 wrz 2013, 11:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski rekord na odległość

Już się nie mogę doczekać :wink: wyścigu Latający Dziadek Tadek vs Janek :mrgreen:
autor: jacamakajta
04 paź 2013, 12:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

BraCuru pisze:Będziemy płynąć trasą Gdynia-Sopot-Brzeźno-Sopot-Gdynia. Kibice mile widziani na brzegu i wodzie :wink:


W Brzeźnie komitet powitalny od Janka masz jak w banku :mrgreen:
autor: jacamakajta
21 sty 2014, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KF.pl 2013 - post roku

Ambasador od zaraz! Posty: 5 • Strona 1 z 1 Cz maja 02, 2013 22:55 Elo, Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem. Jestem młodym, agresywnym riderem z ciśnieniem na progres, ogarniam już switch na pełnym wypięciu, backroll i prawie fronta na prawym. Mo...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

63 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej dla Maksa Żakowskiego - kajt wygrywa z innymi jednostkami pływającymi napędzanymi wiatrem
autor: TrueKejner
08 kwie 2014, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dmuchana deska surf

To jest SZEJP!!!

phpBB [video]


...sory za offtop ale trzeba promować rewolucyjne rozwiązania w surfingu 8)
autor: BraCuru
10 cze 2014, 11:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grzybowo Koło brzegu

jak tam bywałem to zawsze byłem sam ale fakt też, że nie zaglądałem na forum :D I to jest jeden z większych atutów takich miejsc :D Tak wyglądała niedziela (Maks i Łukasz dojechali z Mielna bo tam nic nie wiało): https://vimeo.com/97804635 Wczoraj pływanie do 1400 dla odmiany. Dzisiaj zaczynam o 17...
autor: Marcin gringo
24 cze 2014, 11:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

leons777 pisze:
"osoba która mi to zasugerowała, o wyjątkowo cygańskiej urodzie i sposobie bycia, wzbudziła we mnie uczucie lekkiego niepokoju o mój pojazd pozostawiony bez żadnego nadzoru."



Mistrz. Rozumiem, że jakby miała niemiecki akcent i skórzane szorty to byś nawet kluczyki w kajenie zostawił?
autor: BraCuru
03 paź 2014, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje. Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas , a także dla osób potrzebując...
autor: BraCuru
15 gru 2014, 19:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Ktoś jeszcze nie wierzy w piekło?

phpBB [video]