Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: sander
15 wrz 2013, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

heh Radek:) to mnie pogotowie zdrapuje zplaży a ty plątasz linki, zrywasz sterówki, wracasz do brzegu na kiteloopach, skaczesz do góry a lecisz w bok, we wrześniu przy czternastu stopniach pływasz w ciepłej wodzie i na bazaltowych plażach dziwisz sie że pływamy w butach - normalnie w czepku urdzony...
autor: Piotrbyku
24 lip 2014, 22:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Nie ma za co dziękować , spoko :thumb: mówisz i masz
autor: Mikolpa
19 wrz 2014, 02:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Nie ma sprawy ja jadę , o ile wyjazd co najmniej 2 dniowy , na jeden dzień 450 km w jedną stronę to lipa :!: A to akurat był wiadomo już przed wyjazdem :D Piotr mnie namawiał ja mu na to że dawaj lepiej na mietka ma być 12kt, twoja satysfakcja będzie większa, Piotr uwierz matematyki nie oszukasz :l...
autor: hahscilojanusz
11 paź 2014, 20:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Bykówka jak kto woli bukówka to najbardzej wrednny akwen w całej Polsce najlepiej aby był na niej całkowitej zakaz pływaniea/mieszkan od niej 30 km/.Szkoda wydac choć 5 zł na paliwo.Lepiej poszalec na KTM lub zwykłem rowerze niz wszedzie wiejeje tylko nie w tej kałuzy
autor: Mikolpa
27 lis 2014, 16:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

W przyszłym tygodniu znów prognoza dwu cyfrowa na wolinie :D jeśli się nie zmieni - robimy wypad z Kawą na Mikołajkowe kitowanie , może ostatni raz na legalu :D Ktoś chętny ?? Na mietka prognoza też dwu cyfrows. 4kt podstawy + 8kt w szkwalach razem 12kt o 10:00 + 14kt o 11:00 czyli 26kt :lol: petarda
autor: Mikolpa
29 lip 2017, 08:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA Stacja się zawiesiła, podjadę zrestartować i będzie pewnie po kłopocie ale przy tej okazji musimy obgadać temat, który się pojawił. Pojawił się temat nowego "administratora" stacji, który by opłacał wszystkie stałe opłaty (dostęp do neta i serwer) oraz płacił za ewentualne naprawy ...
autor: Mikolpa
10 gru 2017, 18:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

STACJA
Ostatnio trochę kłopotów z modemem i z Orange no i z moim czasem dlatego stacja nie działała z miesiąc ale już sytuacja raczej opanowana i pomiary od piątku są widoczne :)
cron