Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: Kuba Gdynia
06 cze 2013, 13:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

donaj pisze:Super, kolejny bezwietrzny weekend, tylko isc pod most i powiesic sie na linkach od baru.

:shock:
to raczej DEKAPITACJA
autor: Kuba Gdynia
17 maja 2014, 21:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

Mając trochę czasu przewertowalem forum i w zasadzie zastanawia mnie jedno - mam wrażenie, że "bezpośrednio zainteresowane osoby" znają się, jak przysłowiowe "lyse konie" (choć większość ma/miala dłuższe włosy :)) czy Wy, zdaje się koledzy, nie możecie pozalatwiac tej i wielu inn...
autor: Kuba Gdynia
21 maja 2014, 11:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Strona bardzo mi sie podoba- jest przejrzysta, konkretna i fajnie przemyślana (to chyba newswire na WordPress?? dobry wybór :thumb: ) Mam kilka pytań- bardziej w kontekście planów PZKITE, niż zawartości strony. Czy posiadacz karty IKO (zwykły szarak) z automatu będzie mógł ubiegać się o Karte Kitebo...
autor: Kuba Gdynia
21 maja 2014, 18:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

kw92 pisze:

Prawda jest taka że pomysł bardzo fajny ale zanim będzie to wszystko działać minie kilka ładnych lat :)


Wiadomo, ale kiedyś trzeba zacząć
autor: Kuba Gdynia
22 maja 2014, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odp: RPM 2011, a RPM 2012 ?

Ja kupiłbym ten, który jest w lepszym stanie...
autor: Kuba Gdynia
24 cze 2014, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: maszoperia makabra

Czepianie sie LIFESTYLE'u to przesada:D Wg mnie niech kazdy chodzi, jak chce,w czym chce i jak mu dobrze- chce czape w 30st-niech nosi. Chce plywac w szortach i lycrze na poziomie bodydragow??? A co mi do tego??? Wydawalo mi sie, ze tzw. "surferski klimat" to takze brak spiny,etc. Moze do ...
autor: Kuba Gdynia
14 maja 2015, 21:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Chciałoby się powiedzieć - W KOŃCU!

Ciekawa grafika- oryginalna/ inna.
autor: Kuba Gdynia
23 maja 2015, 11:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

Mordy moje trzeba mieć w życiu dystans. W życiu też liczy się szacunek dla drugiej osoby. z 2 złego, wole czytać tego "trolla" niż krzyczących o cenzurze lub urzadzających regularne nagonki w grupach z polowaniem tutaj na innych. btw. Pablo pisałem kiedyś w dyskusji = opcja personalizacji...
autor: Kuba Gdynia
23 maja 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

SZANUJMY INNYCH, BĄDŹMY ŻYCZLIWI I STARAJMY SIĘ BYĆ POMOCNI! Pablo, zastanawiam się nad tym, co napisałeś, jakby to było, gdyby wszyscy byli "życzliwi" .. kurcze ..NUDNO by było , "amerykańsko" chyba byśmy jednak tego nie chcieli peace O TYM właśnie pisałem w poprzednim poście- ...