Znalezione wyniki: 31

Powrót

autor: FilipN
12 maja 2013, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

czekajcie, moment - od pewnego czasu, w tym wątku, pojawiło się stwierdzenie, że nie można zastosować innych finów niż KISS. Dlaczego?? Skoro można kupić i zamontować "normalne" finy G10 od Nobile?! Kupiłem też ostatnio finy G10 Nobile (bo są fajne 35mm) i zamontowałem do deski innego prod...
autor: Ziomek.
20 maja 2013, 13:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie na kite z rodzinką (Europa)?

siema ja mogę polecić 2 miejscówki: egipt, el gouna - hotel, all in clusive, spot spoko, z wiatrem różnie bywa. http://www.redseazone.pl/index_pl.php to z tego typu "europejskich" miejscówek to jeszcze Brazylia jest niezła, Meksyk daje radę a i Filipiny Cię nie zawiodą :hand: ..bo Nowa Ka...
autor: Crazy Horse
21 maja 2013, 13:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup

A to już jest #&^!#*(#*&(*)(!#, że w informacji prasowej i tu na KF "Pani od PR" nie załącza zdjęcia zwycięzcy, tylko Karoliny i Wiktora :roll: :?
Dobry Neptunie miej moje nerwy w opiece 8)
autor: Vento
22 maja 2013, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Latawiec zastępczy

Pewnie nie raz doświadczyliście awarii sprzętu, czy to kite’owego czy też z jakiejkolwiek innej dyscypliny sportu W momencie gdy zbliża się jakiś wyjazd czy zapowiada się świetna prognoza, a nie mamy na czym pływać z racji na uszkodzenie naszego sprzętu, to przestępujemy z nogi na nogę czekając na d...
autor: FilipN
22 maja 2013, 23:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jesteś nowy na forum? Przedstaw się

ziomek z całym szacunkiem, kto pływa na takich krowach jak 13 m2 czy większe. Ja prawie nigdy dwunastki nie odpalam. wg mnie najbardziej uniwersalny rozmiar to 10m2. dla tej wagi z 11. no nie 13... większych bzdur długo by było trzeba szukać na forum... dla wagi 95kg, na polskie warunki, dobra 13 j...
autor: FilipN
24 maja 2013, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Myślę, że ciężkie do zrealizowania i nie wiem czy do końca potrzebne. Nicka jakiego mam - widać. Uwierz, że dodanie do niego kolejnych 4 liter nazwiska nie zmieni moich wypowiedzi ;) Jest tu też taki co pisze pod swoim pełnym nazwiskiem i jak go znam, po dodaniu w nicku imienia, jego wypowiedzi nie ...
autor: Ziomek.
24 maja 2013, 12:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rożnica między pasztetowym a kawiorowym sprzętem

Cześć, w mojej opinii nie są warte tych pieniędzy!! Jeżeli stawiasz pierwsze kroki, absurdem jest kupno nowego latawca!! Poszukaj sprzętu 2-3 letniego, rocznik 2010 wzwyż. Dostaniesz go 2-3 razy taniej. . szanuję Twój punkt widzenia, a nawet go rozumiem by przybliżyć absurdy, możemy porównać to do ...
autor: Pinio
02 cze 2013, 14:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 pro rider 3d 2013 testowana

SU2 się łamie
Nobile schodzi na psy
A najlepszym latawcem w 2012 jest fone
:arrow: będzie koniec świata :wink:
autor: Ziomek.
28 cze 2013, 12:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiatr nad naszym morzem...

Jest sens jechac, jak pokazuje stabilnie minimum 15kts. Ludzie, ktorzy pisza "mega plywanie, warun itd" robia kilka halsow lewo-prawo a jeszcze wiecej biegaja z latawcem w zenicie. Ja nawet latawiec nie pompuje, a potem tez czytam "super warun". No dobra, ale na powaznie, to zar...
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: paveu27
01 sie 2013, 01:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Nie przesadzacie troche? Wystarczy sie wyostrzyc troche dalej i plywac spokojnie, chyba ze sie chce zaraz przy brzegu koniecznie lansowac turystom i fotografom. Wtedy jest wieczne wymijanie ze zgadywanka kto podniesie latawiec a kto opusci, no bo z lektury juz wiem ze zasady pierszenstwa na rewce to...
autor: Crazy Horse
06 wrz 2013, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Marek, nie szkoda Ci czasu, postrzegających jak Ty jest zdecydowanie mniej, a dla Janka liczy się i tak większość :idea: Wszytskie takie akcje: rekordy, zawody, wyczyny inne, wielkie i największe mają swoich zwolenników i przeciwników, gruppies i hejterów. Pisząc w tym tonie robisz z KF trochę Pudel...
autor: Pinio
08 wrz 2013, 03:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Janek to ch... Marek to ch... same ch....
dajcie so luz :idea: :idea:
Siarę robicie :arrow: nie tu :idea: :!: :idea: :!:
pudelek to przy tym też ch..... :idea: :!: :!: :!: :!:
autor: paralizator
25 wrz 2013, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

A mi się wydaje że kite uczy się coraz więcej ludzi którzy robią to tylko żeby pochwalić się przed znajomymi. Nie mają zajawki albo po prostu są coraz bardziej zrzędliwi, stetryczali. Proszę was zostańcie przy swoich dotychczasowych zajawkach. Tam się lansujcie, szpanujcie i wzbudzajcie podziw, będz...