Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: Lussik | EASY Surf Center
22 wrz 2013, 18:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Hej Wracając jeszcze do tematu bezpieczeństwo a kurs godzinowy VS do skutku, pomijając całą tą żenującą akcję z "kupioną" kartą IKO.... :hand: acha - czyli bardzo dobry instruktor twierdzi, że gdy On "poświęca" swój cenny czas z zegarkiem w ręki - to UCZY kursanta :thumb: :clap: ...
autor: ted
27 wrz 2013, 13:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

tylko jak już napisałem powyżej szukam powodów dlaczego komuś może nauka iść gorzej, wolniej i wnioskuje że to nie musi być jego wina, żeby go obrażać czy przerzucać od jednego instruktora do innego czy uczyć do skutku przez 20h. . Z uwagą przeczytałem każdy Twój post. Powodów, dla których komuś id...
autor: Crazy Horse
26 maja 2014, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: prezent dla wybrednej kobiety

Dlatego ja sobie wybrałem nie wybredą, któa sam do sklepów muszę ciągnąć.
Za to jeździ i śpi ze mną na tripach w aucie bez wody ale z pięknym widokiem :idea:

Myślta chłopy 100 razy zanim wpuścicie do mieszkania i zwłaszcza jak już się prawie przełamujecie do ślubu ;)
autor: fgrs
28 maja 2014, 16:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kupię śruby ronix

same sruby? jak imperialne m6 to oddam za darmo
autor: srrawek
29 maja 2014, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na cześć Donaja opiszę mój wtorkowy wypadek w Brzeźnie. Godzina 16:30 stawiam się na spocie w Brzeźnie . Nówka latawiec 9m2 deska wave bez strapów. Przepiękne pływanie na falach. Godz. 18:45 fala zwala mnie z dechy a decha niesiona siłą fali uderza mnie prosto w jaja. Ląduje na brzegu nie mogę się p...
autor: dancy
08 cze 2014, 15:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wełniacz pisze:Cały dzień miałem wolny a żadna prognoza nic nie pokazywała a na kamerce masa latawców niech to ...... :doh: :evil:



..masz czego żałować, wczorajsza sesja jedna z lepszych w tym roku zakończona spływem Kużnica - MM. Oby więcej takich dni:)
autor: Ziomek.
14 maja 2015, 09:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wypadek na 6 ce!!...

Przykra sprawa - życzę zdrowia i w odróżnieniu od "właściciela zatoki" nie będę liszował, a prędzej pomogę. Sam się liszuj Ziomek i nie wciskaj kitu, ze coś wyjaśniłeś w pierwszym poscie, bo jedynie odniosłeś sie do sa mochodów - i co będziesz zabierał prawka, spuszczał powietrze, a może ...
autor: Gemsi
15 wrz 2017, 23:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: inserty FCS, gdzie kupie?

jak w temacie. kolega rozdupcył mi deske i potrzebuje powalczyć z wklejeniem insertów. dostanę gdzieś w PL? w polsce to nie wiem, ale na aliexpress są za grosze, kupowalem kilka razy i zawsze przychodziły, raz szybciej raz później, ale były, ew. jak bardzo potrzebujący jesteś to mogę cię wesprzeć, ...